Sandglass Exclusive

Luxusní obklady znázorňující 3D efekt vytvořený z pravého přírodního kamene lze použít např. jako luxusní obklady do koupelny nebo luxusní obklady do kuchyně, do obývacího pokoje nebo jako luxusní obklad pro jiné luxusní interiéry a luxusní exteriéry. Dále je možné tyto obklady výjimečného designu použít i jako luxusní fasádní obklad či na jiná místa Vašeho komerčního či rezidenčního projektu.

 

Obklad ve 3D designu se vyrábí pomocí odfrézování horní vrstvy kamene do 3D tvarů originálních designů. Na fotografiích můžete vidět, že povrchovou úpravou byl vytvořen velmi zajímavý 3D motiv. Tento 3D obklad s tímto motivem je vhodný jak pro moderní realizace, tak ale i pro historické realizace. Záleží na Vaší představivosti. Je čistě na Vás, zda tento či jiný luxusní obklad z naší nabídky na zeď naistalujete s horizontálním či vertikálním sklonem (otočením dlaždic) a tím (vyberete) změníte výsledný dojem z celé realizace. 

 

Pokud chcete Vaše 3D obklady ještě více "vyzdvihnout", doporučujeme nasvítit je světlem, které na něj bude dopadat pod ostrým úhlem. Toto nasvícení způsobí vykreslení stínů a paprsků, které se budou lámat přes daný typ 3D povrchu daného 3D obkladu.

3D obklady a jejich klasická tloušťka do interiéru je 2 cm, ze které je poté odfrézován daný 3D motiv. Pokud zvažujete použití v exteriéru, např. jako luxusní fasádní obklady, můžeme Vám dodat tloušťku kamenné deskoviny taktéž 2 cm nebo 3 cm. Pro většinu 3D obkladů máme v naší nabídce formát 60×60 cm, ale lze dodat i jiný formát, a to přesně podle Vašich představ.

 

Podle charakteru pravého přírodního kamene, ze kterého je 3D obklad frézován, se většinou jedná o vápenec krystalický nebo pórovitý podle výběru zákazníka. Lze dodat v barvě béžové, hnědé, bílé, tmavé, šedivé nebo bílo-černé. Nejluxusnějším provedením jsou kamenné desky se zbytky mořských fosílií (schránky mořských živočichů, které kámen tvořily po miliony let) nebo šedivý odstín se žilkováním do zlaté. Možnosti výběru odstínu pro tyto 3D obklady jsou opravdu bohaté a závisí jen na Vás.

 

Líbí se Vám naše 3D obkladové panely pro luxusní interiéry a exteriéry? Zašleme Vám více informací o tomto typu 3D obkladu konkrétně pro Váš projekt.

 

Kontaktujte nás kdykoliv...

Neváhejte se nás zeptat na cokoliv. Za nezávaznou poptávku nic nedáte.

Prohlédněte si naše reference
a nechte se inspirovat!

Hledáte inspiraci pro svůj projekt a chtěli byste vidět fotografie realizovaných interiérů a exteriérů s použitím námi dodávaného přírodního kamene? Posunutím obrázků vpravo vyberte Vámi požadovanou referenci a pak klikněte na její detail...

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.