Triangle Exclusive

Luxusní obklady znázorňující 3D efekt z pravého přírodního kamene lze použít např. jako luxusní obklady do koupelny nebo luxusní obklady do kuchyně, do obývacího pokoje nebo jako luxusní obklad pro jiné luxusní interiéry a luxusní exteriéry. Dále je možné tyto obklady výjimečného designu použít i jako luxusní fasádní obklad či do jiných míst Vašich rezidenčních či komerčních projektů.

 

Obklad ve 3D designu se vyrábí odfrézováním svrchních vrstev kamenné deskoviny do 3D tvarů originálních motivů. Na fotografiích můžete vidět, že těmito povrchovými úpravami byl vytvořen 3D motiv zajímavého vzoru, který dodává těmto kamenným obkladům na originalitě a výjimečnosti. Tento motiv je vhodný nejen pro moderní realizace, ale i pro historické či rustikální realizace. Záleží na Vaší fantazii a představivosti. Je čistě na Vašem zvážení, zda tento luxusní obklad na zeď naistalujete s horizontálním či vertikálním sklonem tohoto či jiného vyfrézovaného vzoru a tím (vyberete) změníte výsledný dojem z celé realizace.

Pokud chcete Váš 3D obklad ještě více "vyzdvihnout", doporučujeme nasvítit jej světlem, které na něj bude dopadat pod ostrým úhlem. Toto nasvícení způsobí vykreslení stínů a paprsků, které se budou lámat přes daný typ 3D povrchu daného 3D obkladu.

 

3D obklady a jejich klasická interiérová tloušťka je 2 cm, ze které je poté frézován daný obrazec. Pokud zvažujete použití v exteriéru, např. jako luxusní fasádní obklady, můžeme Vám dodat tloušťku kamenné deskoviny taktéž 2 cm nebo 3 cm. Pro většinu 3D obkladů máme v naší nabídce formát 60×60 cm, ale lze dodat i jiný formát, a to přesně podle Vašich představ.

 

Podle charakteru pravého přírodního kamene, ze kterého je 3D obklad frézován, se většinou jedná o vápence krystalické nebo pórovité struktury podle výběru klienta. Lze dodat v barvě béžové, hnědé, bílé, tmavé, šedivé nebo bílo-černé. Nejluxusnějším provedením jsou kamenné deskoviny se zbytky mořských fosílií (schránky mořských živočichů, které kámen tvořily po miliony let) nebo šedivý odstín se žilkováním do zlaté. Možnosti výběru odstínu pro tyto 3D obklady jsou opravdu bohaté a závisí jen na Vás.

 

Líbí se Vám tyto 3D obkladové panely pro luxusní interiéry a exteriéry? Zašleme Vám více informací o tomto typu 3D obkladu konkrétně pro Váš projekt.

 

Nechte nám na sebe kontakt a my se postaráme o vše ostatní...

Neváhejte se nás zeptat na cokoliv. Za nezávaznou poptávku nic nedáte.

Prohlédněte si naše reference
a nechte se inspirovat!

Hledáte inspiraci pro svůj projekt a chtěli byste vidět fotografie realizovaných interiérů a exteriérů s použitím námi dodávaného přírodního kamene? Posunutím obrázků vpravo vyberte Vámi požadovanou referenci a pak klikněte na její detail...

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.