Luxusní obklady vytvářející 3D efekt z pravého přírodního kamene lze využít např. jako luxusní obklady do koupelny nebo luxusní obklady do kuchyně, do obývacího pokoje nebo jako luxusní obklady pro jiné luxusní interiéry a luxusní exteriéry. Dále je možné tyto obklady výjimečných motivů aplikovat i jako luxusní fasádní obklad či na jiná místa Vašich rezidenčních či komerčních projektů.

 

Tento profilovaný 3D obklad vzniká pomocí odfrézování horní vrstvy z kamenné deskoviny do tvaru originálního designu. V tomto případě se jedná o vzory vějířů. Je čistě na Vašem uvážení, zda tento luxusní obklad na zeď naistalujete s horizontálním či vertikálním sklonem daných vzorů (otočením dlaždic).

Pokud chcete Vaše 3D obklady ještě více "vyzdvihnout" ve Vašem interiéru či exteriéru, doporučujeme jejich nasvícení světlem dopadajícím pod ostrým úhlem. Toto nasvícení způsobí vykreslení stínů a paprsků, které se budou lámat přes daný typ 3D povrchu daného 3D obkladu.

3D obklady a jejich klasická interiérová tloušťka je 2 cm, ze které je poté odfrézován daný vzor. Pokud uvažujete o použití v exteriéru, např. jako luxusní fasádní obklady, můžeme Vám dodat tloušťku kamenné deskoviny taktéž 2 cm nebo 3 cm. Pro většinu 3D obkladů máme v naší nabídce formát 60×60 cm, ale lze dodat i jiný formát, a to přesně podle Vašich představ.

 

Podle typu pravého přírodního kamene, ze kterého je 3D obklad vyfrézován, se většinou jedná o vápenec s póry nebo krystaly podle výběru zákazníka. Lze dodat v béžovém, hnědém, bílém, tmavém, šedivém nebo bílo-černém odstínu. Nejluxusnějším provedením je kámen se zbytky mořských fosílií (schránky mořských živočichů, které kámen tvořily po miliony let) nebo šedivý odstín se žilkováním do zlatova.

 

Líbí se Vám tyto 3D obkladové panely pro luxusní interiéry a exteriéry? Rádi Vám zašleme více informací o tomto typu 3D obkladu připomínajícího vzor vějířů pro Váš projekt.

 

Kontaktujte nás... U nás jste správně...

Neváhejte se nás zeptat na cokoliv. Za nezávaznou poptávku nic nedáte.

Prohlédněte si naše reference
a nechte se inspirovat!

Hledáte inspiraci pro svůj projekt a chtěli byste vidět fotografie realizovaných interiérů a exteriérů s použitím námi dodávaného přírodního kamene? Posunutím obrázků vpravo vyberte Vámi požadovanou referenci a pak klikněte na její detail...

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.