Obkladové pásky Antique White Strips

Na fotografiích na této stránce jsou k vidění obkladové pásky Antique White Strips z přírodního kamene - krystalického vápence. Barevný odstín je bílý v závislosti na příměsích a naplaveninách konkrétního kamenného bloku právě těžené lavice lomu. Povrchová úprava těchto obkladových pásků je přírodně naturálního vzhledu s dodatečným opracováním a postaršením. V závoslosti na intenzitě slunečního svitu se tyto obkladové pásky za určitých světelných podmínek třpytí. Při průchodu sluněčního paprsku krystalem kalcitického vápence dochází k zatřpycení krystalů, které jsou v tomto typu kamenného obkladu zastoupeny ve velmi bohatém počtu.

 

Realizace obkladových pásků Antique White Strips na přiložených fotografiích byla provedena v horizontální rovině průběžných řad 5 cm výšky, které se pravidelně opakují. Narozdíl od možnosti pokládky se spárořezem na převazbu, tento způsob pokládky působí mnohem modernějším dojmem. Tyto bílé obkladové pásky můžete objednat ve volných délkách, což znamená, že každá páska je různě dlouhá, což vytváří neuniformní originální vzhled celého kamenného obkladu. Tyto obkladové pásky je možno řezat, ať již mokrým či suchým procesem, a sice za použití kotouče, který je vhodný pro řezání a opracování přírodního kamene. Tloušťka obkladových pásků je cca. 2,1 cm a jejich váha je zhruba 66 kg/m2.

  

Tyto obkladové pásky ať již pro použití v interiéru nebo v exteriéru (jako např. fasádní obklad) lze objednat ve výškách řad 5 cm, 7,5 cm, 10 cm, 15 cm, 20 cm či 30 cm a jakékoli výšky řad z výše uvedených mezi sebou horizontálně i vertikálně kombinovat. Čím větší výšky řad zvolíte, tím masivnějším dojmem budou obkladové pásky a výsledné dílo působit. Čím menší výšky řad zvolíte, tím jemnějším dojmem bude kamenný obklad vyhlížet. Můžete zvolit i pokládku na převazbu za účelem dosažení rustikálnějšího ši antického efektu.

 

Líbí se Vám naše obkladové pásky? Kontaktujte nás, rádi Vám zašleme další informace ohledně vhodného typu přírodního kamene pro Váš projekt. Samozřejmě včetně technického postupu a i s dalšími detailními informacemi...

Rádi Vám s Vaším projektem pomůžeme.

 

Jsme zde kdykoli pro Vás. ▶▶▶ Kontaktujte nás ... ✉ ✍ ✆

Neváhejte se nás zeptat na cokoliv. Za nezávaznou poptávku nic nedáte.

Prohlédněte si naše reference
a nechte se inspirovat!

Hledáte inspiraci pro svůj projekt a chtěli byste vidět fotografie realizovaných interiérů a exteriérů s použitím námi dodávaného přírodního kamene? Posunutím obrázků vpravo vyberte Vámi požadovanou referenci a pak klikněte na její detail...

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.