Obkladové pásky do interiéru JLB-NS

Obkladové pásky do interiéru JLB-NS Strips jsou určené do vnitřních i vnějších prostorů jako obkladové pásky kamenné. Tyto kamenné obklady na zeď lze aplikovat jako kamenný obklad rodinných domů, do kuchyně, obývacího pokoje, na fasády, ploty, venkovní zdi, či na jiné plochy za účelem obkladu Vašich rezidenčních či komerčních projektů.

 

Obkladové pásky do interiéru a před jejich objednávkou je třeba se zazmyslet jakou výšku řad použijete a jakým způsobem tyto obkladové pásky do interiéru nalepíte, tzn. zda dodržíte lineárnost každé řady od začátku až do konce nebo zda zvolíte formu pokládky na horizontální i vertikální převazbu, se spárou nebo na sraz. Jednou z mnoha možností je např. aplikace pouze pásků v 4 cm výšce řady, nebo pouze v 9 cm výšce řady atd. Možnosti výšky řad obkladových pásků do interiéru jsou 4 cm, 9 cm, 14 cm, 19 cm. Čím menší výšku řady zvolíte, tím jemnější dojmem bude kamenný obklad v interiéru působit. Naopak čím vyšší výšky řad zvolíte, tím masivnějším dojmem bude obkladový kámen do interiéru působit. Můžete si vybrat jakékoli nabízené možnosti a lepit obkladové pásky do interiéru buďto jednotlivě nebo je mezi sebou jakýmkoli způsobem kombinovat, a to buďto s pravidelným opakováním nebo s náhodným rozložením. Možnosti použítí kamenných pásků za účelem vytvoření finálního vzhledu celé interiérové zdi jsou opravdu bohaté a jsou jen na Vaší fantazii a představě o docílení výsledného efektu, který by se Vám líbil.

 

Tyto obkladové pásky do interiéru lze použít jak pro interiérové realizace, tak také pro realizace venkovní. Tloušťka tohoto kamenného obkladu je cca. 2 cm. Jde o obkladové pásky zpracované z kamenné deskoviny pravého přírodního kamene, krystalického vápence, béžového odstínu a specifické povrchové úpravy. Tyto kamenné obkladové pásky do interiéru jsou dále charakteristické množstvím fosilních usazenin této horniny, které se v ní ukládaly po miliony let, aby se dnes mohly stát ozdobou Vašich moderních, historických i rustikálních projektů. 

 

Líbí se Vám naše obkladové pásky do interiéru? Kontaktujte nás, rádi Vám zašleme další informace ohledně vhodného typu přírodního kamene pro Vaše kamenné obklady a kamenné dlažby pro Váš projekt. Samozřejmě včetně technického postupu a i s dalšími detailními informacemi...

Rádi Vám s Vaším projektem pomůžeme.

 

Jsme zde kdykoli pro Vás. ▶▶▶ Kontaktujte nás ... ✉ ✍ ✆

Neváhejte se nás zeptat na cokoliv. Za nezávaznou poptávku nic nedáte.

Prohlédněte si naše reference
a nechte se inspirovat!

Hledáte inspiraci pro svůj projekt a chtěli byste vidět fotografie realizovaných interiérů a exteriérů s použitím námi dodávaného přírodního kamene? Posunutím obrázků vpravo vyberte Vámi požadovanou referenci a pak klikněte na její detail...

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.