Obkladový kámen JLB-BH-BR

Na fotografiích je zobrazen obkladový kámen ve velmi zajímavém moderním povrchu pravého přírodního kamene béžového odstínu. Tento moderní povrch na tomto obkladovém kameni vznikl specifickým způsobem, a sice že na kamennou deskovinu byla aplikována nejdříve hrubá povrchová úprava prohlubující její povrch. Tímto způsobem ale dochází k tomu, že obkladový kámen částečně ztrácí svou přirozenou barvu. Proto je následně aplikována jemnější povrchová úprava, která barvy z obkladového kamene zpět "vytáhne" a povrch zcelí. Tato dvojkombinace povrchových úprav vytváří originalitu obkladového kamene, jeho modernost a nadčasový vzhled. Tento obkladový kámen je vhodný i k použítí do interiéru a exteriéru, a sice jako kamenná dlažba nebo kamenný obklad, fasádní obklad, obklady plotů a pro jiné aplikace.

 

Jedná se o obkladový kámen z pžírodního vápence, který obsahuje velké množství krystalů. Tloušťka obkladového kamene do interiéru závisí na velikosti fomrátu a způsobu použití. Ve většině případů se jedná o 1,5 cm, 2 cm a 3 cm deskovinu.

 

Po provedení pokládky by měl být obkladový kámen celoplošně naimpregnován pomocí hydrofóbního nátěru, který odpuzuje vodu a obkladový kámen chrání před nežádoucími vlivy nečistot. Chcete se více dozvědět o impregnaci přírodního kamene? Kontaktujte nás a zašleme Vám kompletní informace přesně pro Váš projekt.

Pokud Vám nevyhovuje odstín do béžova, lze vybírat obkladový kámen v šedých odstínech. Co dlaždice to opravdový originální kus přírody, který nenapodobí žádné obklady z umělého kamene, keramické nebo betonové obklady.


Tento obkladový kámen může být dodán ve formátech:

  • 20/30/40 ve volných délkách
  • 30x30 cm, 40x40 cm, 50x50 cm, 60x60 cm, 80x80 cm, 100x100 cm, 120x120 cm
  • 10x30 cm, 20x40 cm, 60x30 cm, 60x40 cm, 80x40 cm, 100x50 cm, 120x60 cm, 120x80 cm
  • jiné formáty na dotaz
     

Vybíráte obkladový kámen do koupelny, obkladový kámen do kuchyně, obkladový kámen do obývacího pokoje nebo na jiné místo Vašeho domu či Vašeho kancelářského nebo rezidenčního projektu? Hledáte obkladový kámen k bazénu, kolem domu, do pergoly nebo máte v úmyslu aplikovat obkladový kámen do jiných venkovních prostorů?

 

Rádi Vám dopučíme obkladový kámen přesně na míru Vašemu projektu a pomůžeme s pokládkou přírodno kamene.

 

Jsme zde kdykoli pro Vás. ▶▶▶ Kontaktujte nás ... ✉ ✍ ✆

Neváhejte se nás zeptat na cokoliv. Za nezávaznou poptávku nic nedáte.

Prohlédněte si naše reference
a nechte se inspirovat!

Hledáte inspiraci pro svůj projekt a chtěli byste vidět fotografie realizovaných interiérů a exteriérů s použitím námi dodávaného přírodního kamene? Posunutím obrázků vpravo vyberte Vámi požadovanou referenci a pak klikněte na její detail...

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.