Kamenná dlažba - RD Hradec Králové

Dodávka kamenných dlažeb pro rodinný dům v Hradci Králové. Jedná se o pórovitý vápenec, povrch matný a póry zaplněné. Tato dlažba byla při této realizaci položena v kombinaci s dřevěnou podlahou, která vytváří olemování sekcí kamenných dlažeb formátu 40x40 cm.

Naše společnost dodala kamenné dlažby do interiéru rodinného domu v Hradci Králové. Celý dům je pojat v duchu amerického stylu, včetně zařizovacích předmětů, americké kuchyně a luxusní interiérové dlažby

Investorem byla vybrána kamenná dlažba do interiéru béžového odstínu s ostře řezanou hranou. Jedná se o pórovitý vápenec, jehož póry jsou již z výroby zaplněné. Celý povrch těchto kamenných dlažeb je vybroušen do matného nádechu, což je varianta mezi lesklou a broušenou povrchovou úpravou.

Jednotlivé kamenné dlažby o formátu 40,6 x 40,6 cm tloušťky 1,2 cm byly vždy položeny do čtverce o čtyřech kusech. Tyto jednotlivé sekce byly olemovány přírodním dřevem (dřevěná podlaha) v tmavém kontrastním odstínu.

Kombinace interiérové dlažby z přírodního kamene s přírodním dřevem dozajista splnila představu investora o exkluzivním a elegantním interiéru. Standardně dodávaným formátem u těchto klamenných dlažeb je formát 40,6×40,6 cm; 61×40,6 cm; 61×30,5 cm; 20,3×20,3 cm; 40,6×20,3 cm. Nebo by pro Váš projekt byla raději vhodnější velkoformátová dlažba do interiéru? Pro tento případ Vám můžeme nabídnout  velkoformátové dlažby o rozměrech 61×61 cm nebo 91,5x61 cm. Další možností je kombinace dlažeb do formátu francouzského vzoru.

Líbí se Vám tento styl kamenné podlahy v kombinaci s přírodním dřevem? Chtěli byste si splnit Vaši představu o perfektním interiéru? 

Rádi Vám se vším pomůžeme.

Jsme zde kdykoli pro Vás. ▶▶▶ Kontaktujte nás ... ✉ ✍ ✆

Jak na projekt

Dozvědět se více

Zde naleznete postup od výběru kamene až po finální realizaci.

Navštivte náš showroom a vše Vám rádi představíme. Nebo nás jen kontaktujte a rádi za Vámi nezávazně kamkoli přijedeme i se vzorky. Vyslechneme si vaše přání a navrhneme řešení pro Váš projekt.

 

Postaráme se o realizaci k vaší plné spokojenosti. Na Vás bude už jen užívat si nový domov!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.