Kamenná podlaha

Dodávka kamenných interiérových dlažeb pro luxusní rezidenci. Kamenná podlaha z krystalického vápence v šedém odstínu elegantně doplňující moderní interiér. Touto deskovinou byly osazeny i nášlapy schodů a využita byla i v koupelně jako kamenný obklad.

Na fotografiích můžete vidět kamenné interiérové dlažby a obklady pro rezidenční bydlení v moderním stylu. Zde se nejedná o naši realizaci, nýbrž o dodávku materiálů našeho lomu pro zahraniční projekt. Líbí se Vám tato kamennná podlaha, kamenné dlažby a obklady? Veškeré materiály vyobrazené na fotografiích máme v naší nabídce a můžeme Vám je v případě Vašeho zájmu dodat.


U této realizace byl použit krystalický vápenec v jemně šedém odstínu, v povrchové úpravě matu a lesku. Tyto kamenné podlahy svou barvou a povrchovou strukturou vhodně doplňují moderní zařízení tohoto domu, zvláště pak lesklé plochy bílé kuchyně a použité nerezové doplňky. Šedý odstín kamenné podlahy se všeobecně s bílou barvou a nerezem velmi dobře kombinuje a vždy vytváří dojem elegatního a velmi moderního interiéru.

Tato kamenná podlaha není ale určena pouze pro moderní projekty. V naší nabídce jsou i podlahy z kamene pro historické interiéry či rustikální interiéry, rustikální kuchyně atd. Dále můžeme nabídnout i podlahy z kamene vhodné pro projekty např. v americko britském či francouzském stylu.

Klasicky dodávanými formáty kamenných podlah jsou formáty dlažeb 40×40 cm; 60×40 cm; 30x30 cm, 60×30 cm; 60x60 cm; 80×80 cm; 100×100 cm; 120×120 cm, 120×60 cm; 120×80 cm; nebo formáty 20+30+40 cm ve volných délkách. Pokud požadujete jiný formát na Vaši kamennou podlahu, než je výše uvedený, lze dodat v podstatě jakýkoli formát přesně podle Vašeho přání.

Pokud chcete pro svůj projekt použít kamenné podlahy nebo hledáte informace jak na pokládku kamenné podlahy, nechte nám nas sebe kontakt a rádi Vám se vším pomůžeme.

Jsme zde kdykoli pro Vás. ▶▶▶ Kontaktujte nás ... ✉ ✍ ✆

Jak na projekt

Dozvědět se více

Zde naleznete postup od výběru kamene až po finální realizaci.

Navštivte náš showroom a vše Vám rádi představíme. Nebo nás jen kontaktujte a rádi za Vámi nezávazně kamkoli přijedeme i se vzorky. Vyslechneme si vaše přání a navrhneme řešení pro Váš projekt.

 

Postaráme se o realizaci k vaší plné spokojenosti. Na Vás bude už jen užívat si nový domov!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.