Kamenné desky - ESPRESSO BARMEO

Na míru formátované barové desky z pravého přírodního kamene pro nově otevřený luxusní café bar ESPRESSO BARMEO ve Strakonicích. Pro tuto ralizaci byl investorkou vybrán krystalický vápenec velmi moderního šedého odstínu, který doplňuje celou koncepci interiéru café baru.

Barové kamenné desky

V roce 2016 byla naše společnost vybrána k dodání formátované kamenné desky pro nově se otevírající café bar ESPRESSO BARMEO na Velkém náměstí ve Strakonicích.

Po shlédnutí vzorků se investorka rozhodla pro řešení své barové desky v luxusním kameni Pearl Grey moderního šedého odstínu v luxusní povrchové úpravě. Tento kámen se i v takto náročném prostředí poměrně dobře udržuje, jelikož neobsahuje žádné póry, kde by mohla ulpívat nečistota.

Barová deska byla pro větší jistotu natřena impregnačním přípravkem Akemi, který ji dále chrání. Tato impregnace splňuje veškeré hygienické normy, jelikož kamenná deska přichází do kontaktu s potravinami a nápoji. Kamenná kuchyňská pracovní deska a její odstín může být zvýrazněn i speciálním přípravkem, který se jmenuje Akemi - zvýrazňovač barvy kamene, který ztmavuje odstín přírodního kamene. Možnosti povrchových a finálních úprav jsou opravdu velmi bohaté a záleží jen na Vašem přání.

Líbí se Vám tato kamenná deska a tato kavárna? Více infromací nejen o aktuálně chystaných akcích Espresso Barmeo neleznete na stránkách tohoto podniku http://coffebarmeo.wixsite.com/barmeo

Řešíte kamenné parapety a desky ve svém projektu? Rádi Vám se vším pomůžeme.

Jsme zde kdykoli pro Vás. ▶▶▶ Kontaktujte nás ... ✉ ✍ ✆

Jak na projekt

Dozvědět se více

Zde naleznete postup od výběru kamene až po finální realizaci.

Navštivte náš showroom a vše Vám rádi představíme. Nebo nás jen kontaktujte a rádi za Vámi nezávazně kamkoli přijedeme i se vzorky. Vyslechneme si vaše přání a navrhneme řešení pro Váš projekt.

 

Postaráme se o realizaci k vaší plné spokojenosti. Na Vás bude už jen užívat si nový domov!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.