Kamenné obklady a dlažby - RD Beroun

Realizace kamenných obkladů v prostoru kuchyně a obýváku RD v Berouně. Při této realizaci byl majitelkou RD vybrán zdobný pórovitý vápenec světle béžového odstínu různých povrchových úprav. Celá koncepce vychází z designu interiérů USA či Velké Británie.

V roce 2016 byla naše společnost vybrána k dodání a realizaci obkladu z pravého přírodního kamene pro interiér domu v americko-britském stylu v Berouně.

Na základě dodání vzorků se investorka rozhodla pro řešení prostoru obýváku spojeného s kuchyní kamenem světle béžového odstínu v kombinaci různých povrchových úprav. Jedná se o pórovitý, tedy velice zdobný kámen, který se používal již za dob starověkého Řecka a Říma, jako kámen čistě dekorační pro interiéry i exteriéry. Tento kámen byl využit jak pro obklady na krb, tak pro obklady kuchyně a její dlažbu.

Kamenné obklady do interiéru - jde o obkladové pásky kamenné v kombinaci výšek řad 5 cm a 10 cm lepených na převazbu. Tloušťka kamenného obkladu je cca. 2,1 cm, instalovaného bez dodržení průběžných lineárnch řad. Struktura kamene je pouze omezeně krystalická, zato pórovitá, což dotváří jeho zdobnost. Kamenné obklady ke krbu mají hrany jednotlivých pásků postaršené, mírně zakulacené. Ve výsledku kamenný obklad krbu vypadá velmi autenticky a historicky. Kamenný obklad v kuchyni byl zvolen v odlišné povrchové úpravě, a sice obkladové pásky kamenné jsou pouze naturálně štípané, nikterak dále neopracované. Tyto dvě povrcové úpravy se elegantně doplňují.

Kamenná dlažba do interiéru - póry tohoto kamene jsou z důvodu lepší údržby povrchu zaplněny. Veškeré kamenné dlažby i interiérové kamenné obklady jsou natřeny impregnačním přípravkem Akemi, který je dále chrání.

Líbí se Vám tento americko-britský styl interiéru? Pokud ano, rádi Vám zašleme více informací pro řešení Vašeho projektu a se vším pomůžeme.

Jsme zde kdykoli pro Vás. ▶▶▶ Kontaktujte nás ... ✉ ✍ ✆

Jak na projekt

Dozvědět se více

Zde naleznete postup od výběru kamene až po finální realizaci.

Navštivte náš showroom a vše Vám rádi představíme. Nebo nás jen kontaktujte a rádi za Vámi nezávazně kamkoli přijedeme i se vzorky. Vyslechneme si vaše přání a navrhneme řešení pro Váš projekt.

 

Postaráme se o realizaci k vaší plné spokojenosti. Na Vás bude už jen užívat si nový domov!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.