Kamenné ploty - RD Nitra

Dodávka obkladového kamene Antique Cream Strips pro kamenné ploty RD v Nitře. Čistě přírodní obkladové pásky světle béžového odstínu pórovitého vápence v kombinaci výšek řad 5 + 10 + 15 + 20 + 30 cm na převazbu v setu. Pórovitý vápenec, štípaný, postaršený.

Na fotografiích lze vidět venkovní kamenný obklad Antique Cream Strips, který naše společnost nabídla zákazníkovi za účelem obkladu kamenné zdi kolem pozemku, jejíž základy byly vystavěny ze ZTB. Zákazník tento kamenný obklad venkovní lepil sám bez jakékoli pomoci odborných firem. Výsledek jeho práce hovoří za vše.

Jedná se o obkladové pásky z přírodního kamene výšky řad 5 cm, 10 cm, 15 cm, 20 cm a 30 cm dodaných v poměru 20% + 20% + 20% + 20% + 10%, z čehož vyplývá, že výsledná kamenná zeď má největší zastoupení pásek 5 + 10 + 15 + 20 cm a je dodekorována výškou obkladu 30 cm v deseti procentech obkladového obsahu.

Při použití těchto obkladových kamenných pásků se investor může rozhodnout jaké výšky řad použije a jak je nalepí, tzn. zda dodrží lineárnost každé řady od začátku až do konce nebo zda bude postupovat pokládkou na SET, což znamená lepení na převazbu. Tento obkladový kámen lze použít jak v interiéru, tak v exteriéru. Tloušťka kamenného obkladu je cca. 2,1 cm. Jde o kamenný obklad z pravého přírodního kamene, vápence, krémového odstínu a specifické postaršené povrchové úpravy, což vytváří dojem historického obkladu. Struktura kamene je pouze omezeně krystalická, zato pórovitá. Pórovitost vytváří jeho vysokou zdobnost. Hrany jednotlivých pásků jsou také postaršeny, mírně zakulaceny.

Líbí se Vám tyto kamenné ploty nebo přemýšlíte nad tématem stavba kamenné zdi jak na to? Rádi Vám zašleme více informací na základě Vašich konkrétních požadavků a představ...

Jsme zde kdykoli pro Vás. ▶▶▶ Kontaktujte nás ... ✉ ✍ ✆

Jak na projekt

Dozvědět se více

Zde naleznete postup od výběru kamene až po finální realizaci.

Navštivte náš showroom a vše Vám rádi představíme. Nebo nás jen kontaktujte a rádi za Vámi nezávazně kamkoli přijedeme i se vzorky. Vyslechneme si vaše přání a navrhneme řešení pro Váš projekt.

 

Postaráme se o realizaci k vaší plné spokojenosti. Na Vás bude už jen užívat si nový domov!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.