Linear Cream Massive 01

Na fotografiích jsou k vidění masivní kamenné bloky Linear Cream Massive pro stavbu kamenných zdí Vašich privátních či komerčních projektů. Jedná se o masivní kamenné bloky těžené z pravého přírodního kamene, a sice krystalického vápence jemně béžového odstínu. Kamenné zdi z těchto bloků působí mnohem čistčím lineárním dojmem, jelikož tyto bloky jsou na spodní a horní straně seřezané a na pohledových stranách přírodně štípané, nikterak dále postaršené, což vytváří ve výsledku velmi moderní dojem. Pokud byste chtěli docílit Vaší kamennou zdí spíše méně rustikálnějšího výsledného dojmu, vyberte naši kamennou zeď Rustic Cream Massive. Alternativou mezi modernem a rustikálnem je náš produkt Diamond Cream Massive, případně jiné produkty naší nabídky.

 

Jednotlivé kamenné bloky jsou vyráběny ve volné délce a výsledná kamenná zeď je základní tloušťky cca. 20 cm. Případně může být ale i tloušťky větší, podle Vašeho přání, tak jak můžete vidět na našich fotografiích. Možnosti výběru výšky řad jsou 8 cm, 16 cm nebo 24 cm, případně jiné výšky řad na přání zákazníka. Pro stavbu kamenné zdi máte tedy při pokládce možnost ovlivnit, jak bude kamenná zeď ve výsledku vypadat. Pokud zvolíte kamenné bloky, které mají výšku řad např. jen 8 cm a tyto na sebe budou naskládány, zeď z kamene bude působit jemnějším dojmem. Nebo mohou lze volit pouze kamenné bloky 16 cm nebo pouze kamenné bloky 24 cm. Zdi z kamene budou ve finále působit mnohem mohutnějším dojmem. Dále lze volit možnost kombinovat mezi sebou pouze dva z uvedených formátů – např. 8 + 16 cm nebo 16 + 24 cm nebo 8 + 24 cm. Pokud potřebujete jiné formáty nebo chcete docílit vzhledu uvedeného na přiložených fotografiích, kontaktujte nás s Vašemi požadavky.

 

Dále přichází do úvahy možnost zvolit skladbu kamenné zdi při dodržení či nedodržení průběžných horizontálních a vertikálních řad nebo zvolit tzv. SET, tzn. že jednotlivé kamenné bloky mohou být naskládány na vertikální převazbu jednotlivých výšek. Jestliže použijete veškeré nabízené rozměry a nedodržíte průběžné řady, vznikne velmi zajímavá skladba kamenné zdi. Můžeme Vám taktéž dodat již přesné formáty (nebo možnost skladby ve volných délkách).

 

Tyto kamenné bloky mohou být opracovány z jedné či dvou či tří stran (ukončovací kameny). Povrch těchto masivních kamenných bloků, které zobrazují uvedené fotografie, je ze spodní a horní strany řezaný, pohledové strany jsou čistě přírodně štípané, dále nikterak neopracované, nepostrašené, naopak ponechané v sekaném moderním lineárním designu.

Líbí se Vám moderní přírodní charakter zdí? Rádi Vám pošleme více informací na míru Vašemu projektu. Kontaktujte nás...

Neváhejte se nás zeptat na cokoliv. Za nezávaznou poptávku nic nedáte.

Prohlédněte si naše reference
a nechte se inspirovat!

Hledáte inspiraci pro svůj projekt a chtěli byste vidět fotografie realizovaných interiérů a exteriérů s použitím námi dodávaného přírodního kamene? Posunutím obrázků vpravo vyberte Vámi požadovanou referenci a pak klikněte na její detail...

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.