Linear Cream Massive 02

Na fotografiích jsou zobrazeny masivní kamenné bloky Linear Cream Massive pro stavby kamenných zdí Vašich privátních či komerčních projektů. Jde o masivní kamenné bloky, pravý přírodní kámen, a sice krystalický vápenec jemně béžového odstínu. Kamenné zdi z těchto bloků působí čistým lineárním dojmem, jelikož tyto kamenné bloky jsou na spodní a horní straně řezané a na pohledových stranách přírodně štípané, což vytváří moderní vzhled. Pokud byste potřebovali docílit Vašemi kamennými zdmi rustikálnějšího dojmu, vyberte z naší nabídky např. kamennou zeď Rustic Cream Massive. Přechodem mezi modernem a rustikálnem je náš produkt Diamond Cream Massive, případně jiné produkty z naší nabídky.

 

Jednotlivé kamenné bloky jsou vyráběny ve volné délce základní tloušťky cca. 20 cm (tloušťka kamenné zdi). Případně mohou být ale i tloušťky větší, podle Vašeho přání a představ, tak jak můžete vidět na našich fotografiích. Základní možnosti výběru výšky řad jsou výšky 8 cm, 16 cm nebo 24 cm, případně jiné výšky řad na přání klienta. Při stavbě kamenné zdi máte tedy při pokládce možnost ovlivnit, jak bude zeď z kamene ve výsledku vypadat. Pokud zvolíte všechny kamenné bloky, které mají výšku řad např. jen 8 cm a tyto na sebe budou naskládány, kamenná zeď bude působit jemnějším dojmem. Nebo mohou být voleny pouze kamenné bloky 16 cm nebo pouze kamenné bloky 24 cm. Kamenná zeď bude ve finále působit mnohem mohutnějším dojmem. Dále lze volit možnost kombinovat mezi sebou pouze dva z uvedených formátů – např. 8 + 16 cm nebo 16 + 24 cm nebo 8 + 24 cm. Pokud potřebujete jiné formáty nebo chcete docílit konkrétního Vámi vybraného vzhledu uvedeného na přiložených fotografiích, kontaktujte nás s Vašemi požadavky.

 

Dále je zde možnost zvolit skladby kamenné zdi při dodržení či nedodržení průběžných horizontálních a vertikálních řad nebo zvolit tzv. SET, tzn. že jednotlivé kamenné bloky mohou být naskládány na vertikální převazbu jednotlivých výšek. Jestliže použijete veškeré nabízené rozměry a nedodržíte průběžné řady, vznikne velmi zajímavá skladba zdi z kamene. Můžeme Vám taktéž dodat již přesné formáty, a to bez použití možnosti skladby volných délek.

 

Tyto kamenné bloky mohou být opracovány z jedné či dvou či dokonce tří stran jako ukončovací kameny Vašich kamenných zdí. Povrch masivních kamenných bloků, zobrazených na uvedených fotografiích, je ze spodní a horní strany řezaný, pohledové strany jsou čistě přírodně štíplé, dále nikterak neopracované, nepostrašené, naopak ponechané v sekaném lineárním velmi moderním designu.

 

Zaujaly Vás tyto přírodní zdi svým moderním charakterem? Zaobíráte se myšlenkou stavba kamenné zdi jak na to?

Rádi Vám zašleme více informací přesně pro Váš projekt. Kontaktujte nás...

Neváhejte se nás zeptat na cokoliv. Za nezávaznou poptávku nic nedáte.

Prohlédněte si naše reference
a nechte se inspirovat!

Hledáte inspiraci pro svůj projekt a chtěli byste vidět fotografie realizovaných interiérů a exteriérů s použitím námi dodávaného přírodního kamene? Posunutím obrázků vpravo vyberte Vámi požadovanou referenci a pak klikněte na její detail...

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.