Lomové kamenné bloky

Na fotografiích lze vidět masivní lomové kamenné bloky z pravého přírodního kamene, krystalického vápence, pro stavbu kamenné zdi. Odstín béžový, neurčitý, podle zbarvení lavice (patra) lomu.

Jednotlivé kamenné lomové bloky jsou dodávány v surovém provedení, přesně tak jak byly vytěženy a dále neopracovány. Tzn. že na těchto kamenných masivních blocích jsou patrné stopy mechanických procesů používaných při těžbe v lomu. Např. dutiny se stopami odvrtávání, vrypy těžké manipulační techniky atd.

Výsledná skladba kamenné zdi působí velmi naturálně a může být tím pravým přírodním kontrastem k danému typu nemovitosti, kterou obklopuje, případně ji vhodně a elegantně doplňovat.

Zaujaly Vás lomové bloky pro stavbu kamenné zdi?

Kontaktujte nás a rádi Vám zašleme více informací pro Váš projekt...

Neváhejte se nás zeptat na cokoliv. Za nezávaznou poptávku nic nedáte.

Prohlédněte si naše reference
a nechte se inspirovat!

Hledáte inspiraci pro svůj projekt a chtěli byste vidět fotografie realizovaných interiérů a exteriérů s použitím námi dodávaného přírodního kamene? Posunutím obrázků vpravo vyberte Vámi požadovanou referenci a pak klikněte na její detail...

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.