Pearl Gold Massive

Na fotografiích lze vidět masivní kamenné bloky Pearl Gold Massive. Jedná se o pravý přírodní kámen, mírně pórovitý sedimentární vápenec, pro stavbu kamenných zdí, žluto-zlatavého odstínu.

 

Tyto kamenné bloky jsou dodávány ve volných délkách tloušťky cca. 18 cm. Možnosti výběru jejich výšek (řad) jsou 7,5 cm, 15 cm nebo 22,5 cm. Při stavbě kamenné zdi máte tedy možnost ovlivnit, jak bude kamenná zeď ve výsledku vypadat (jak bude poskládána). Tzn. že lze objednat např. pouze kamenné bloky, které mají výšky řad 7,5 cm a tyto na sebe skládat. Kamenná zeď bude poté působit jemnějším dojmem. Nebo lze použít pouze kamenné bloky o 15 cm výšce nebo pouze kamenné bloky o výšce 22,5 cm. Kamenné zdi budou poté působit mohutnějším dojmem. Dále je zde možnost kombinovat mezi sebou dva z uvedených formátů – např. 7,5 + 15 cm při zachování průběžných řad. Nebo 15 + 22,5 cm při zachování výšek řad nebo 7,5 cm + 22,5 cm při zachování výšek řad.

 

Dále můžete zvolit variantu skladby kamenné zdi při nedodržení průběžných řad a začne vznikat tzv. SET, tzn. že jednotlivé kamenné bloky budou skládány horizontálně i vertikálně na převazbu. Jestliže použijete veškeré námi nabízené rozměry a nedodržíte výšku průběžných řad, vznikne velmi zajímavá skladba kamenné zdi, kterou můžete vidět na našich fotografiích.

 

Povrch těchto kamenných zdí je speciálně postrašen. Možnosti formátů a skladby kamenné zdi, jak již bylo uvedeno, jsou 7,5x18 cm nebo 15x18 cm nebo 22,5x18 cm nebo kombinace SET ve volných délkách jednotlivých bloků.

Zaujaly Vás námi dodávané kamenné bloky? Stavíte a chtěli byste vědět více o tématu stavba kamenné zdi jak na to?

Kontaktujte nás pro více informací pomocí kontatkního formuláře níže...

Neváhejte se nás zeptat na cokoliv. Za nezávaznou poptávku nic nedáte.

Prohlédněte si naše reference
a nechte se inspirovat!

Hledáte inspiraci pro svůj projekt a chtěli byste vidět fotografie realizovaných interiérů a exteriérů s použitím námi dodávaného přírodního kamene? Posunutím obrázků vpravo vyberte Vámi požadovanou referenci a pak klikněte na její detail...

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.