Rustic Cream Massive

Na fotografiích lze vidět masivní kamenné bloky Rustic Cream Massive pro stavbu kamenné zdi. Jedná se o masivní kamenné bloky dodávané z pravého přírodního kamene - krystalického vápence jemně béžového odstínu. Kamenné zdi z těchto bloků působí mnohem rustikálnějším dojmem, oproti jiným námi nabízeným variantám, jelikož tyto bloky nejsou seřezané, ale pouze po všech stranách přírodně štípané a postaršené. Pokud byste chtěli docílit Vaší kamennou zdí spíše méně rustikálnějšího výsledného dojmu, vyberte naši kamennou zeď Diamond Cream Massive, případně jiný produkt.

 

Jednotlivé kamenné bloky jsou vyráběny ve volné délce a výsledná kamenná zeď má tloušťku cca. 20 cm. Možnosti výběru výšky řad jsou 8 cm, 16 cm nebo 24 cm. Pro stavbu kamenné zdi máte tedy při pokládce možnost ovlivnit, jak bude kamenná zeď ve výsledku vypadat. Pokud zvolíte kamenné bloky, které mají výšku řad např. jen 8 cm a tyto na sebe budou naskládány, zeď z kamene bude působit jemnějším dojmem. Nebo lze zvolit pouze kamenné bloky 16 cm nebo pouze kamenné bloky 24 cm. Kamenná zeď bude ve finále působit mnohem mohutnějším dojmem. Dále lze volit možnost kombinovat mezi sebou pouze dva z uvedených formátů – např. 8 + 16 cm nebo 16 + 24 cm nebo 8 + 24 cm.

 

Dále přichází do úvahy možnost zvolit skladby kamenné zdi při dodržení či nedodržení průběžných horizontálních a vertikálních řad nebo zvolit tzv. SET, tzn. že jednotlivé kamenné bloky mohou být naskládány na vertikální převazbu jednotlivých výšek. Jestliže použijete veškeré nabízené rozměry a nedodržíte průběžné řady, vznikne velmi zajímavá skladba zdi z kamene. Tato alternativa s sebou sice přináší nároky na řezání některých z kamených bloků za účelem dosažení této skladby, ale na druhou stranu se jedná o skladbu nejzajímavější.

 

Tyto kamenné bloky jsou opracovány ze všech stran. Chtěli byste použít jiné rozměry než námi popsané výše nebo vytvořit realizaci podobnou některé realizaci na našich fotografiích? Nechte nám na sebe kontakt a rádi Vám pošleme informace o možnostech formátů kamenných bloků přesně pro Váš projekt.
 

Zaujaly Vás tyto přírodní zdi? Kontaktujte nás pro Váš projekt ještě dnes...

Neváhejte se nás zeptat na cokoliv. Za nezávaznou poptávku nic nedáte.

Prohlédněte si naše reference
a nechte se inspirovat!

Hledáte inspiraci pro svůj projekt a chtěli byste vidět fotografie realizovaných interiérů a exteriérů s použitím námi dodávaného přírodního kamene? Posunutím obrázků vpravo vyberte Vámi požadovanou referenci a pak klikněte na její detail...

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.