Pearl Grey Massive

Na fotografiích můžete vidět masivní kamenné bloky Pearl Grey Massive. Vápencové bloky z pravého přírodního kamene pro stavbu kamenných zdí. Jedná se o mírně pórovitý vápenec velmi moderního šedavého odstínu.

Výsledná zeď z kamene bude mít tloušťku cca. 18 cm. Jednotlivé kamenné bloky jsou ve volných délkách. Výška řady je 7,5 cm, 15 cm nebo 22,5 cm. Při stavbě kamenné zdi máte tedy na výběr, jak bude kamenná zeď ve výsledku vypadat. Tzn. že lze použít např. pouze kamenné bloky, které mají výšku řady 7,5 cm a tyto na sebe skládat. Kamenná zeď bude poté působit modernějším subtilnějším dojmem. Nebo lze použít pouze kamenné bloky 15 cm nebo pouze kamenné bloky 22,5 cm. Kamenná zeď poté bude působit masivnějším dojmem. Dále je zde možnost kombinovat mezi sebou dva z uvedených rozměrů – např. 7,5 + 15 cm při zachování výšky řady. Nebo 15 + 22,5 cm při zachování výšky řady nebo 7,5 cm + 22,5 cm při zachování výšky řady.

Také můžete zvolit postup skladby kamenné zdi při nedodržení výšeky řad na horizontální a vertikální převazbu. Jestliže použijete veškeré nabízené rozměry a nedodržíte výšky řady, vznikne velmi zajímavá skladba kamenné zdi, kterou můžete vidět na našich fotografiích.

Povrch této kamenné zdi je speciálně postrašený. Možnosti formátů a skladby kamenné zdi, jak již bylo uvedeno, jsou 7,5x18cm nebo 15x18cm nebo 22,5x18cm nebo kombinace SET.

Zaujaly Vás námi dodávané kamenné bloky? Stavíte a chtěli byste vědět více o tématu stavba kamenné zdi jak na to?

Kontaktujte nás pro více informací pomocí kontatkního formuláře níže...

Neváhejte se nás zeptat na cokoliv. Za nezávaznou poptávku nic nedáte.

Prohlédněte si naše reference
a nechte se inspirovat!

Hledáte inspiraci pro svůj projekt a chtěli byste vidět fotografie realizovaných interiérů a exteriérů s použitím námi dodávaného přírodního kamene? Posunutím obrázků vpravo vyberte Vámi požadovanou referenci a pak klikněte na její detail...

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.