Exterier Antique Brown Strips

Venkovní obklady na zeď Antique Brown Strips jsou určené do exteriéru jako obklad z přírodního kamene. Tyto venkovní kamenné obklady lze aplikovat na fasády, ploty, venkovní zdi, či použít jiným způsobem na Vaše rezidenční či komerční projekty. Lze je lepit i na zateplené fasády či fasády u dřevostaveb. Také je lze podle norem od určitých výšek kotvit.

Na uvedených fotografiích můžete vidět obkladové kameny na zeď v kombinaci pásků z kamene o výšce řad 5 cm, 10 cm, 15 cm, 20 cm a 30 cm, které byly dodané v v zákazníkem zvoleném poměru 20% + 20% + 20% + 20% + 10%. Z tohoto vyplývá, že výsledný kamenný obklad zdi má největší zastoupení pásek 5 + 10 + 15 + 20 cm a je pouze dodekorována výškou obkladu 30 cm v deseti procentech obkladového rozsahu.

 

Před objednávkou tohoto přírodního kamenného obkladu je třeba se rozhodnout jakou výšku řad použijete a jak je nalepíte, tzn. zda dodržíte lineárnost každé řady od začátku až do konce nebo zda budete volit formu pokládky na horizontální i vertikální převazbu. Je na výběr např. pouze aplikace pásků v 5 cm výšce řad, nebo pouze v 10 cm výšce řad atd. Možnosti výšek řad jsou  5 cm, 7,5 cm, 10 cm, 15 cm, 20 cm a 30 cm. Čím menší výšku řad zvolíte, tím jemnější dojem z výsledných obkladů vznikne. Naopak čím vyšší výšky řad zvolíte, tím mohutněji bude výsledný kamenný obklad působit. Můžete si vybrat jakékoli nabízené možnosti a lepit buďto jednotlivě nebo je mezi s sebou jakýmkoli způsobem kombinovat, a to buďto s pravidelným opakováním nebo s náhodným rozložením. Možnosti použítí za účelem vytvoření finálního dojmu jsou opravdu bohaté a jsou jen na Vaší fantazii a docílení výsledného efektu, který se Vám bude líbit.

 

Tento kamenný obklad venkovní lze použít jak pro venkovní realizace, tak ale také v interiérech jako kamenné obklady interiérových zdí. Tloušťka kamenného obkladu je cca. 2,1 cm. Jde o kamenné obklady zpracované z pravého přírodního kamene, sedimentárního vápence, hnědého odstínu a specifické postaršené povrchové úpravy, což vytváří dojem historického obkladu. Zdobnost tohoto obkladu dále umocňuje originální pórovitost této horniny.

Líbí se Vám tento kamenný obklad, jež je možné použít i v interiéru? Rádi Vám zašleme více informací na základě Vašich konkrétních požadavků a představ pro Váš projekt...

Zanechte nám na sebe kontakt...

Neváhejte se nás zeptat na cokoliv. Za nezávaznou poptávku nic nedáte.

Prohlédněte si naše reference
a nechte se inspirovat!

Hledáte inspiraci pro svůj projekt a chtěli byste vidět fotografie realizovaných interiérů a exteriérů s použitím námi dodávaného přírodního kamene? Posunutím obrázků vpravo vyberte Vámi požadovanou referenci a pak klikněte na její detail...

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.