Exterier Antique Cream Strips

Na fotografiích můžete vidět venkovní obklady na zeď Antique Cream Strips určené pro exteriérové použití jako obklad z pravého přírodního kamene. Tento venkovní kamenný obklad lze instalovat na fasády, ploty, venkovní zdi, či použít jinak na Vaše privátní či komerční projekty. Lze jej instalovat i na zateplené fasády či fasády dřevostaveb. Také lze tyto obkladové kameny na zeď podle norem kotvit.

 

Jedná se o pravý přírodní kámen, sedimentární vápenec, obsahující velmi zdobné póry. Na uvedených fotografiích můžete vidět kombinaci kamenných pásků o výškách řad 5 cm, 10 cm, 15 cm, 20 cm a 30 cm dodaných v poměru 20% + 20% + 20% + 20% + 10%, z čehož vyplývá, že výsledný přírodní kamenný obklad má největší zastoupení pásek 5 + 10 + 15 + 20 cm a je dodekorována výškou obkladu 30 cm v deseti procentech obkladového obsahu.

 

Při použití těchto obkladových kamenných pásků se můžete rozhodnout jaké výšky řad použije a jak je nalepíte, tzn. zda dodržíte lineárnost každé řady od začátku až do konce nebo zda budete postupovat pokládkou na horizontální i vertikální převazbu. Lze se rozhodnout např. pouze pro aplikaci pásek v 5 cm výšce řad, nebo pouze v 10 cm výšce řad atd. Na výběr je 5 cm, 7,5 cm, 10 cm, 15 cm, 20 cm a 30 cm. Čím menší výšky řad zvolíte, tím jemnější dojem z výsledného obkladu vznikne. Naopak čím větší výšky řad zvolíte, tím mohutněji bude výsledný kamenný obklad působit. Můžete si vybrat jakékoli nabízené možnosti a lepit buďto jednotlivě nebo je mezi s sebou jakkoli kombinovat, a to buďto s pravidelným opakováním nebo s náhodným rozložením. Možnosti použítí za účelem vytvoření finálního dojmu jsou opravdu velmi bohaté.

Tento obkladový kámen lze použít jak pro venkovní aplikace, tak ale také v interiéru jako kamenný obklad interiérových zdí. Tloušťka kamenného obkladu je cca. 2,1 cm. Jde o kamenný obklad z pravého přírodního kamene, vápence, krémového odstínu a specifické postaršené povrchové úpravy, což vytváří dojem historického obkladu. Struktura kamene je pouze omezeně krystalická, zato velmi pórovitá. Pórovitost vytváří jeho vysokou zdobnost. Hrany jednotlivých pásků jsou také postaršené, mírně zakulacené.

 

Líbí se Vám tento kamenný obklad venkovní, který lze použít i v interiéru? Rádi Vám zašleme více informací na základě Vašich konkrétních požadavků a představ...

Kontakujte nás...

Neváhejte se nás zeptat na cokoliv. Za nezávaznou poptávku nic nedáte.

Prohlédněte si naše reference
a nechte se inspirovat!

Hledáte inspiraci pro svůj projekt a chtěli byste vidět fotografie realizovaných interiérů a exteriérů s použitím námi dodávaného přírodního kamene? Posunutím obrázků vpravo vyberte Vámi požadovanou referenci a pak klikněte na její detail...

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.