Exterier JLB Strips Modern

Obkladové pásky kamenné JLB Strips jsou určené do exteriéru jako venkovní obklady na zeď z kamene. Tyto obkladové kameny na zeď lze aplikovat na fasády, ploty, venkovní zdi, či na jiné plochy za účelem obkladu Vašich rezidenčních či komerčních projektů. Lze je lepit i na zateplené fasády či fasády dřevostaveb, odvětrané a zavěšené fasády atd. Také je lze podle norem od určitých výšek kotvit.

 

Před objednávkou tohoto přírodního kamenného obkladu je třeba si rozmyslet jakou výšku řad použijete a jakým způsobem je nalepíte, tzn. zda dodržíte lineárnost každé řady od začátku až do konce nebo zda zvolíte formu pokládky na horizontální i vertikální převazbu, se spárou nebo na sraz. Jednou z mnoha možností je např. aplikace pouze pásků v 4 cm výšce řady, nebo pouze v 9 cm výšce řady atd. Možnosti výšek řad jsou  4 cm, 9 cm, 14 cm, 19 cm. Čím menší výšku řady zvolíte, tím jemnější dojem z výsledných obkladů vznikne. Naopak čím vyšší výšky řad zvolíte, tím masivněji bude výsledný kamenný obklad působit. Můžete si vybrat jakékoli nabízené možnosti a lepit buďto jednotlivě nebo je mezi s sebou jakýmkoli způsobem kombinovat, a to buďto s pravidelným opakováním nebo s náhodným rozložením. Možnosti použítí za účelem vytvoření finálního vzhledu celé zdi jsou opravdu bohaté a jsou jen na Vaší fantazii a představě o docílení výsledného efektu, který by se Vám líbil.

 

Tento obkladový kámen na zeď lze použít jak pro venkovní realizace, tak také pro interiérové realizace jako kamenné obklady do interiéru. Tloušťka kamenného obkladu je cca. 2 cm. Jde o kamenné obklady zpracované z kamenné deskoviny pravého přírodního kamene, silně krystalického vápence, béžového odstínu a specifické moderní povrchové úpravy, což vytváří dojem moderního obkladu. Originálnost tohoto kamenného obkladu dále umocňuje množství fosilních usazenin této horniny, která se utvářela po miliony let.

 

Líbí se Vám tyto venkovní vápencové obklady, jež je možné použít i v interiéru?

V případě zájmu či jakýchkoli dotazů nás kontaktujte pro Váš projekt...

Neváhejte se nás zeptat na cokoliv. Za nezávaznou poptávku nic nedáte.

Prohlédněte si naše reference
a nechte se inspirovat!

Hledáte inspiraci pro svůj projekt a chtěli byste vidět fotografie realizovaných interiérů a exteriérů s použitím námi dodávaného přírodního kamene? Posunutím obrázků vpravo vyberte Vámi požadovanou referenci a pak klikněte na její detail...

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.