Kamenný obklad do kuchyně - RD Hradec Králové

Kompletní rekonstrukce kuchyně v rodinném domě v Hradci Králové za použití kamenného obkladu. Jedná se o kamenné pásky Natural Cream Strips, které byly instalovány ve spárořezu 5 cm vysokých průběžných řad. Přírodně sekaný hrubý povrch, dále neopracovaný.

V roce 2017 byla naše společnost vybrána k provedení kompletní realizace kuchyně v rodinném domě v Hradci Králové. Jako obklady za kuchyňskou linkou byly investorem vybrány námi dodané obkladové pásky z přírodního kamene Natural Cream Strips, které byly instalovány ve spárořezu 5 cm vysokých průběžných řad jako kuchyňské obklady.

Jedná se o kamenný obklad do kuchyně z pravého přírodního kamene, pórovitého vápence, který svým přírodně sekaných hrubým povrchem kontrastně doplňuje hladké plochy dané kuchyňské linky.

Tyto kamenné obkladové pásky jsou dodávané ve volných délkách, v přibližné tloušťce cca. 2,1 cm. Obklad v interiéru působí velice naturálním dojmem, jelikož povrch již není dále nikterak opracovaný. Lze dodat i jiné výšky řad, např. 5 cm, 7,5 cm, 10 cm, 15 cm, 20,3 cm, 30,5 cm, 20 cm nebo 30 cm. Čím vyšší řady použijete, tím masivněji obklady do kuchyně začnou působit. Řady můžete při pokládce dodržet po celé délce zdi a nebo je pokládat v kombinaci SET na převazbu.

Hledáte obklady na zeď do kuchyně? Další informace o tomto druhu vápencového obkladu Vám rádi sdělíme na vyžádání a rádi Vám s Vaším projektem pomůžeme.

Jsme zde kdykoli pro Vás. ▶▶▶ Kontaktujte nás ... ✉ ✍ ✆

Jak na projekt

Dozvědět se více

Zde naleznete postup od výběru kamene až po finální realizaci.

Navštivte náš showroom a vše Vám rádi představíme. Nebo nás jen kontaktujte a rádi za Vámi nezávazně kamkoli přijedeme i se vzorky. Vyslechneme si vaše přání a navrhneme řešení pro Váš projekt.

 

Postaráme se o realizaci k vaší plné spokojenosti. Na Vás bude už jen užívat si nový domov!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.