Kamenný obklad na fasádu - RD Hradec

Realizace fasádních a soklových obkladů z pravého přírodního kamene Antique Black Strips rodinného domu v Hradci Králové. Čistě přírodně sekané a dodatečně postaršené obkladové pásky moderního šedého odstínu krystalického vápence v kombinaci výšek řad 10+10+5 cm.

Uvedené fotografie zachycují naši realizaci, kde byl použit fasádní kamenný obklad a kamenný obklad soklu Antique Cream Strips, který byl nabídnut naší společností majiteli rodinného domu v Hradci Králové za účelem obkladu vstupu RD a soklu. V interiéru byly použity obkladové pásky kamenné Natural Cram Strips v čistě štípaném povrchu béžového odstínu.

Jedná se o obkladové fasádní pásky (soklové obkladové pásky), které lze dodat ve výškách řad 5 cm, 10 cm, 15 cm, 20 cm a 30 cm zastoupené v procentuálních poměrech přesně podle přání zákazníka. Pro tuto konkrétní realizaci fasády byly vybrány obkladové fasádní pásky výšky 5 cm a 10 cm, které byly instalovány v průběžných pravidelně se opakujících řadách 10 + 10 + 5 cm.


Při použití tohoto obkladu k obložení soklu domu nebo fasády se zákazník může rozhodnout nejen jaké výšky řad použije, ale i jak je mezi sebou nalepí. To znamená zda bude dodržena lineárnost fasádního obkladu každé řady od začátku až do konce nebo zda se bude postupovat formou pokládky na set, což znamená tzv. lepení na horizontální i vertikální převazbu. Tento obkladový kámen lze použít jak ve venkovním prostředí jako fasádní obklad či soklový obklad, ale i jako kamenný obklad do interiéru.

Obklady na sokly rodinných domů, či obklady na fasády rodinných domů, jsou dodávány ve volných délkách a jejich tloušťka je cca. 2,1 cm. Jde o přírodní kamenný obklad z krystalického vápence, šedého až šedo-černého odstínu, ve specifické postaršené povrchové úpravě. Struktura tohoto fasádního obkladu je značně krystalická, nepórovitá. Hrany jednotlivých obkladových pásků jsou také postaršené, do jisté míry mírně zakulacené.

Sháníte obklad na sokl domu nebo např. kamenný obklad na fasádu? Na vyžádání Vám rádi zašleme více informací podle Vašich konkrétních požadavků a představ přesně pro Váš projekt.

Rádi Vám pomůžeme nejen s návrhem fasády či soklu, ale i s dalšími věcmi, které souvisí s Vaším projektem.

Jsme zde kdykoli pro Vás. ▶▶▶ Kontaktujte nás ... ✉ ✍ ✆

Jak na projekt

Dozvědět se více

Zde naleznete postup od výběru kamene až po finální realizaci.

Navštivte náš showroom a vše Vám rádi představíme. Nebo nás jen kontaktujte a rádi za Vámi nezávazně kamkoli přijedeme i se vzorky. Vyslechneme si vaše přání a navrhneme řešení pro Váš projekt.

 

Postaráme se o realizaci k vaší plné spokojenosti. Na Vás bude už jen užívat si nový domov!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.