Kamenný obklad vinného sklípku - Nitra

Na Slovensko naše společnost dodala kamenné obkladové pásky světle béžového odstínu pro venkovní zdi vinného sklípku v Nitře. Jedná se o pravý přírodní kámen, pórovitý vápenec, v kombinaci výšek 5 + 10 + 15 + 20 + 30 cm lepený v setu historicky postaršeného obkladu.

Na fotografiích můžete vidět venkovní kamenný obklad Antique Cream Strips, který jsme dodali investorovi na jeho nádherný projekt vinného sklípku zdobící zahradu v Nitře. Zákazník tento fasádní kamenný obklad instaloval úplně sám bez jakékoli pomoci odborné firmy. Výsledek jeho práce je více než skvostný.

Jedná se o obkladové pásky z přírodního kamene ve formátu SET, které lze použít jak v interiéru, tak v exteriéru. Tloušťka obkladu je cca. 2,1 cm, při výšce řad 5 cm, 10 cm, 15 cm, 20 cm a 30 cm lepených na převazbu bez dodržení průběžných lineárnch řad. Tento obkladový kámen venkovní je z pravého přírodního kamene, vápence, krémového odstínu a specifické povrchové úpravyKamenný obklad venkovní je anticky postaršen, aby vytvářel dojem historického obkladu, který tu je již řadu let. Struktura kamene je pouze omezeně krystalická, zato velmi pórovitá, což dotváří jeho zdobnost. Hrany jednotlivých pásků jsou také postaršené, mírně zakulacené.

Co dodat? Nádherná realizace exteriéru vinného sklípku dotažená do posledního detailu a náš velký obdiv před takovouto krásnou kamenickou prací dělanou poprvé a svépomocí našim zákazníkem.

Líbí se Vám toto řešení kamenného venkovního obkladu?  Rádi Vám zašleme více informací přesně pro Váš projekt a se vším Vám pomůžeme.

Jsme zde kdykoli pro Vás. ▶▶▶ Kontaktujte nás ... ✉ ✍ ✆

Jak na projekt

Dozvědět se více

Zde naleznete postup od výběru kamene až po finální realizaci.

Navštivte náš showroom a vše Vám rádi představíme. Nebo nás jen kontaktujte a rádi za Vámi nezávazně kamkoli přijedeme i se vzorky. Vyslechneme si vaše přání a navrhneme řešení pro Váš projekt.

 

Postaráme se o realizaci k vaší plné spokojenosti. Na Vás bude už jen užívat si nový domov!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.