Kamenný obklad zimní zahrady - RD Hradec Králové

Realizace kamenného obkladu interiérové zdi v zimní zahradě rodinného domu v Hradci Králové za použití kamenných pásků skládaných na převazbu v kombinaci výšeky řad 5 + 10 + 15 + 20 + 30 cm, v příjemně hřejivém béžovém odstínu postaršené povrchové úpravy.

Na fotografiích lze vidět obkladový kámen do interiéru Antique Cream Strips, který jsme dodali zákazníkovi za účelem obkladu vnitřní zdi zimní zahrady rodinného domu v Hradci Králové.

Jednalo se o interiérový obkladový kámen, a sice kamenné obkladové pásky v kombinaci výšek řad 5 cm, 10 cm, 15 cm, 20 cm a 30 cm, které byly dodány v procentuálním poměru 20% + 20% + 20% + 20% + 10%, z čehož vyplývá, že výsledná kamenná zeď má největší zastoupení pásek 5 + 10 + 15 + 20 cm a je dodekorována výškou kamenného obkladu 30 cm v deseti procentech obkladového obsahu.

Při použití těchto obkladových kamenných pásků se lze rozhodnout, jaké výšky řad použijete a jak je nalepíte, tzn. zda dodržíte lineárnost každé řady od začátku až do konce nebo zda budete postupovat pokládkou na SET, což znamená lepení na převazbu. Tento přírodní obkladový kámen do interiéru je možné použít jak v interiéru, tak i pro venkovní použití jako obklad kamenných fasád, kamenných soklů, kamenných zdí a jiných exteriérových aplikací.

Tloušťka tohoto kamenného obkladu je zhruba 2,1 cm. Jde o kamenný obklad z pravého přírodního kamene, vápence obsahujícího v malé míře póry, krémového odstínu a specifické postaršené povrchové úpravy, což vytváří dojem historického (antického) obkladu. Struktura kamene je pouze omezeně krystalická, zato velmi pórovitá. Pórovitost v kameni vytváří jeho zdobnost. Strany a hrany jednotlivých pásků jsou také postaršené, mírně zakulacené.

Líbí se Vám tento kamený obklad do interiéru? Rádi Vám zašleme více informací na základě Vašich konkrétních požadavků a představ pro Váš projekt. Rádi Vám se vším pomůžeme.

Jsme zde kdykoli pro Vás. ▶▶▶ Kontaktujte nás ... ✉ ✍ ✆

Jak na projekt

Dozvědět se více

Zde naleznete postup od výběru kamene až po finální realizaci.

Navštivte náš showroom a vše Vám rádi představíme. Nebo nás jen kontaktujte a rádi za Vámi nezávazně kamkoli přijedeme i se vzorky. Vyslechneme si vaše přání a navrhneme řešení pro Váš projekt.

 

Postaráme se o realizaci k vaší plné spokojenosti. Na Vás bude už jen užívat si nový domov!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.