Kamenný zahradní domek - Nitra

Na Slovensko naše společnost dodala kamenné masivní bloky světle stříbrného odstínu za účelem stavby základových zdí zahradního domku v Nitře. Jedná se o pórovitý vápenec, v kombinaci výšek bloků 7,5 + 15 + 22,5 cm, tloušťky cca. 18 cm v postaršené povrchové úpravě.

Na těchto fotografiích můžete vidět kamenné zdi (kamenné bloky) Pearl Grey Massive - vápencové bloky z pravého přírodního kamene pro stavbu kamenných zdí. Jedná se o mírně pórovitý vápenec velmi moderního šedavého odstínu, povrch naturálně štípadný + postaršený.

Kamenná zeď má tloušťku 18 cm. Jednotlivé kamenné bloky jsou z lomu dodány ve volných délkách. Výška řady je 7,5 cm, 15 cm nebo 22,5 cm. Při stavbě kamenné zdi máte tedy na výběr, jak bude kamenná zeď ve výsledku vypadat. Tzn. že lze použít např. pouze kamenné bloky, které mají výšku řady 7,5 cm a tyto na sebe skládat. Kamenná zeď bude poté působit modernějším subtilnějším dojmem. Nebo lze použít pouze kamenné bloky 15 cm nebo pouze kamenné bloky 22,5 cm. Kamenná zeď poté bude působit masivnějším dojmem. Dále je zde možnost kombinovat mezi sebou dva z uvedených rozměrů – např. 7,5 + 15 cm při zachování výšky řady. Nebo 15 + 22,5 cm při zachování výšky řady nebo 7,5 cm + 22,5 cm při zachování výšky řady. V případě že jednotlivé bloky budete chtít řezat, můžete zvolit postup skladby kamenné zdi při nedodržení výšky řad a začne vznikat tzv. SET.

Zajímá Vás jak postavit kamennou zeď? Sháníte kamenné obklady na zeď nebo kámen na stavbu zdi? Chtěli byste něco jako je suchá kamenná zídka nebo kamenný zahradní domek pro Váš projekt?

Rádi Vám zašleme více informací na míru pro Váš projekt.

Jsme zde kdykoli pro Vás. ▶▶▶ Kontaktujte nás ... ✉ ✍ ✆

Jak na projekt

Dozvědět se více

Zde naleznete postup od výběru kamene až po finální realizaci.

Navštivte náš showroom a vše Vám rádi představíme. Nebo nás jen kontaktujte a rádi za Vámi nezávazně kamkoli přijedeme i se vzorky. Vyslechneme si vaše přání a navrhneme řešení pro Váš projekt.

 

Postaráme se o realizaci k vaší plné spokojenosti. Na Vás bude už jen užívat si nový domov!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.