Koupelnové obklady a dlažby

Realizace obkladů a dlažeb z pravého přírodního kamene v prostoru koupelny novostavby rodinného domu v Berouně. Jedná se o pórovitý vápenec světle béžového odstínu, jehož póry byly zaplněny, v povrchové úpravě mat, v tloušťce 1,2 cm kamenné deskoviny.

Naše společnost dodala dlažby do koupelny a obklad do koupelny rodinného domu v Berouně. Tato koupelnová dlažba a koupelnové obklady jsou z pravého přírodního kamene v protiskluzné povrchové úpravě. 

Majitelé domu se rozhodli pro koupelnové dlažby a obklady ve světle béžovém odstínu. Jedná se o pórovitý sedimentární vápenec, který se používal již za dob starověkého Řecka a Říma, jako kámen dekorační pro vnitřní i vnější realizace. Tento kámen byl využit nejen pro koupelnovou dlažbu a koupelnový obklad, ale i jako obklad koupelnové desky pod umyvadlo.

Jelikož jsou póry těchto obkladů a dlažeb v koupelně již z výroby zaplněny a kámen je v matné povrchové úpravě, velmi dobře se tyto dlaždice udržují. Veškerá kamenné koupelnové desky jsou opatřeny impregnačním hydrofóbním nátěrem, který je dále před vlhkostí a nečistotou.

Líbí se Vám tyto koupelny? Zajímá Vás protiskluzová dlažba do koupelny nebo hledáte postup jak obkládat koupelnu?

Rádi Vám zašleme více informací přesně pro Váš projekt...

Jsme zde kdykoli pro Vás. ▶▶▶ Kontaktujte nás ... ✉ ✍ ✆

Jak na projekt

Dozvědět se více

Zde naleznete postup od výběru kamene až po finální realizaci.

Navštivte náš showroom a vše Vám rádi představíme. Nebo nás jen kontaktujte a rádi za Vámi nezávazně kamkoli přijedeme i se vzorky. Vyslechneme si vaše přání a navrhneme řešení pro Váš projekt.

 

Postaráme se o realizaci k vaší plné spokojenosti. Na Vás bude už jen užívat si nový domov!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.