Luxusní koupelny

Interiérové kamenné obklady a dlažby pro moderní luxusní koupelny rodinného domu v moderním stylu. Tyto výjimečné obklady a dlažby jsou vytvořené z pravého přírodního kamene šedého odstínu, který dodává této luxusní koupelně na opravdové eleganci.

Na fotografiích výše můžete vidět dodání interiérových kamenných obkladů a dlažeb pro luxusní koupelny v rodinném domě v moderním stylu.

Jedná se o pravý přírodní kámen, krystalický vápenec. Jelikož tento kámen neobsahuje póry, lze velmi dobře udržovat a čistit. Pokud koupelnové obklady a dlažby po pokládce naimpregnujete hydrofóbních ochranným přípravkem, Vaše luxusní koupelny se stanou vodě odpudivé, nebudou na nich ulpívat nečistoty a budou se Vám dobře udržovat.

Co se týká povrchu těchto kamenných obkladů a dlažeb, byly pro tuto realizaci dodány v moderní designu velmi zajímavého "prohloubeného" přírodního povrchu. Tato metoda opracování přírodního kamene patří do jemnějších povrchových úprav a vytváří tak jeho polo-matnou strukturu. Tzn. že kamenné dlaždice nemají čistě rovný povrch a když přes ně přejedete dlaní, povrch je jakoby vrásčitý, šupinkovatý. Tyto nerovnosti dělají tento typ kamene ještě více vizuálně aktraktivnějším, a to zvláště při různé intenzitě osvětlení a lomu dopadajícího světla.

Tyto obklady a dlažby pro luxusní koupelny mohou být dodány podle přání zákazníka v tloušťce 1 cm, 1,5 cm nebo 2 cm. Klasicky dodávanými formáty jsou rozměry 40×40 cm; 60×40 cm; 30x30 cm, 60×30 cm v maloformátu. Pro velkoformátové luxusní koupelny pak 60x60 cm; 80×80 cm; 100×100 cm; 120×120 cm, 120×60 cm; 120×80 cm; 100x50 cm; 80x40 cm. Formáty 20+30+40 cm děláme i ve volných délkách. Pokud uvažujete o jiných rozměrech, lze dodat v podstatě jakýkoli rozměr přesně podle Vašeho přání. Maximální rozměr je však limitován velikostí vytěženého bloku v lomu, ze kterého se následně kamenná deskovina řeže a z toho vyplývající tloušťkou této deskoviny.

Pro Vaše luxusní koupelny můžeme dodat i kamenné koupelnové desky či kamenná umyvadla. Na této realizaci je dobře patrné jak interiérové kamenné dlažby a obklady svou jemně šedou barvou a zajímavou povrchovou strukturou vhodně doplňují moderní zařízení celého prostoru, zvláště pak lesklé plochy bílé skříňky, nerezové lesklé baterie, přírodní dřevo v kontrastním tmavě hnědém odstínu a skrytá zapuštěná umyvadla. Šedý odstín kamenných dlažeb a obkladů se všeobecně s bílou barvou, nerezem a dřevem velmi dobře kombinuje a vždy vytváří dojem elegatního a velmi moderního interiéru luxusní koupelny.

Máte zájem o toto řešení koupelnových obkladů a dlažeb? Hledáte inspiraci pro Vaše luxusní koupelny? Rádi Vám zašleme cenovou kalkulaci přesně pro Váš projekt a se vším Vám pomůžeme.

Jsme zde kdykoli pro Vás. ▶▶▶ Kontaktujte nás ... ✉ ✍ ✆

Jak na projekt

Dozvědět se více

Zde naleznete postup od výběru kamene až po finální realizaci.

Navštivte náš showroom a vše Vám rádi představíme. Nebo nás jen kontaktujte a rádi za Vámi nezávazně kamkoli přijedeme i se vzorky. Vyslechneme si vaše přání a navrhneme řešení pro Váš projekt.

 

Postaráme se o realizaci k vaší plné spokojenosti. Na Vás bude už jen užívat si nový domov!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.