Luxusní obklady do koupelny

Hledáte luxusní obklady do koupelny pro Váš výjimečný projekt? Jsme připraveni pomoci Vám s návrhem a provedením luxusních obkladů a luxusních dlažeb pro Vaše exkluzivní koupelny. Chtěli byste realizovat Váš sen o luxusní koupelně? U nás jste určitě správně.

Uvedené fotografie zachycují luxusní obklady do koupelny a jsou tak dokumentací dodávky našeho lomu kamenných obkladů a dlažeb pro luxusní koupelny v rodinném domě v moderním stylu.

Jedná se o pravý přírodní kámen, krystalický vápenec s velkým množství fosilií, které utvářely tento přírodní kámen po miliony let. Jde o velmi moderní design zajímavého prohloubeného povrchu, který z přírodního kamene co nejvíce "vytahuje barvy" a zároveň vytváří jeho matnou strukturu. Tyto luxusní obklady do koupelny, potažmo tento typ interiérových kamenných obkladů a dlažeb, nemá absolutně rovný povrch, ale když přes něj přejedete dlaní, povrch je jakoby vrásčitý a žilkovaný, ale přitom krásně uhlazený a neobsahující žádné póry. Tyto nerovnosti dělají tyto luxusní obklady do koupelny ještě více vizuálně aktraktivnější, zvláště při různé intenzitě osvětlení a lomu dopadajícího světla.

Při této realizaci byl použit pro luxusní obklady do koupelny maloformát 60x30 cm, jež dodává koupelně na eleganci a modernosti. Tloušťka těchto kamenných obkladů v tomto maloformátu může být podle přání zákazníka 1 cm, 1,5 cm nebo 2 cm. Pro koupelnové dlažby byl vybrán formát stejného rozměru a spárořez podlahy navazuje na spárořez kamenného obkladu. Pochozí interiérová tloušťka těchto dlažeb je min. 1,5 cm, případně 2 cm. Na vyžádání jsme schopni dodat i 1 cm tloušťku deskoviny co se týká maloformátových obkladů a dlažeb.

Námi klasicky dodávanými formáty pro luxusní obklady do koupelny nebo dlažby jsou rozměry 40×40 cm; 60×40 cm; 30x30 cm, 60×30 cm; 60x60 cm; 80×80 cm; 100×100 cm; 120×120 cm, 120×60 cm; 120×80 cm; 100x50 cm; 80x40 cm nebo formáty 20+30+40 cm ve volných délkách. Pokud uvažujete o jiném formátu než výše uvedeném, lze dodat v podstatě jakýkoli rozměr přesně podle Vašeho přání. Maximální rozměr je pouze limitován velikostí vytěženého bloku v lomu, ze kterého se následně kamenná deskovina řeže.

Máte zájem o luxusní obklady do koupelny? Nebo hledáte luxusní obklady do koupelny v jiném odstínu či povrchu? Dejte nám vědět svou představu a rádi Vám pomůžeme splnit si Váš sen o luxusní koupelně přesně podle Vašeho přání.

Jsme zde kdykoli pro Vás. ▶▶▶ Kontaktujte nás ... ✉ ✍ ✆

Jak na projekt

Dozvědět se více

Zde naleznete postup od výběru kamene až po finální realizaci.

Navštivte náš showroom a vše Vám rádi představíme. Nebo nás jen kontaktujte a rádi za Vámi nezávazně kamkoli přijedeme i se vzorky. Vyslechneme si vaše přání a navrhneme řešení pro Váš projekt.

 

Postaráme se o realizaci k vaší plné spokojenosti. Na Vás bude už jen užívat si nový domov!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.