Obklad k obložení soklu domu

Obklad k obložení soklu domu pravým přírodním kamenem Natural Brown Strips pro novostavbu rodinného domu v Berouně. Jedná se o čistě přírodně sekané obkladové soklové pásky ve hnědého odstínu pórovitého vápence, které byly instalovány ve výšce řad 10+10+10 cm.

Na fotografiích výše lze vidět obklad k obložení soklu domu z pravého ppřírodního kamene Natural Brown Strips, který byl dodán a realizován naší společností pro majitele rodinného domu v Berouně.

 

Tento obklad na sokl ve formě obkladových kamenných pásků lze dodat ve výšce řad 5 cm, 10 cm, 15 cm, 20 cm a 30 cm zastoupených v přesném procentuálním poměru podle představ a přání zákazníka. Pro tuto konkrétní realizaci byl dodán a instalován soklový obklad ve výškách řad 10 cm, nainstalován v průběžných pravidelně se opakujících řadách 10 + 10 + 10 cm.


Pro své venkovní soklové obklady se zákazník může rozhodnout nejen jaké výšky řad mají být použity, ale i jak je mezi s sebou začne kombinovat, tzn. zda bude dodržena lineárnost každé řady od začátku až do konce nebo zda je bude lepit formou pokládky na SET, z čehož poté vyplývá tzv. spárořez na horizontální i vertikální převazbu. Tyto obklady na sokly rodinných domů lze použít jak venku jako fasádní či soklové obklady nebo obklady plotů a zdí, ale i jako kamenný obklad pro interiéry privátních či komerčních nemovitostí.


Tyto obklady na sokl domu jsou dodávány formou obkladových pásků ve volných délkách a jejich tloušťka je cca. 2,1 cm. Jde o pravý přírodní kamenný obklad, pórovitý vápenec, hnědého odstínu v naturálně štípaně čistě přírodní povrchové úpravě. Struktura kamene je značně pórovitá, velmi zdobná a originální. Co páska, to opravdový nenapodobitelný kus přírody, kterému se nemůžou nikdy vyrovnat žádné umělé obklady nebo obklady vyrobené např. z obarveného betonu.


Hledáte čím a jak obložit sokl? Venkovní obklady na soklkamenný obklad soklu nebo jiný obklad k obložení soklu domu? Zašleme více informací podle Vašich konkrétních požadavků a představ pro Váš projekt. Rádi Vám navrhneme ten nejlepší soklový obklad a pomůžeme se vším dalším.

 

Jsme zde kdykoli pro Vás. ▶▶▶ Kontaktujte nás ... ✉ ✍ ✆

Jak na projekt

Dozvědět se více

Zde naleznete postup od výběru kamene až po finální realizaci.

Navštivte náš showroom a vše Vám rádi představíme. Nebo nás jen kontaktujte a rádi za Vámi nezávazně kamkoli přijedeme i se vzorky. Vyslechneme si vaše přání a navrhneme řešení pro Váš projekt.

 

Postaráme se o realizaci k vaší plné spokojenosti. Na Vás bude už jen užívat si nový domov!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.