Obklady do ložnice - Praha

Naší společností provedená realizace kamenného interiérového obkladu z kamenných pásků Antique Cream Strips ve volných délkách, průběžných výškách řad 5 cm, tloušťky cca. 2,1 cm, v krémovém béžovém odstínu. Povrch přírodně sekaný s dodatečným postaršením.

Naše společnost byla vybrána k dodání a provedení realizace obkladu v ložnici soukromého bytu v Praze. Jako kamenné obklady do interiéru si investor vybral obkladové pásky kamenné Antique Cream Strips, které byly položeny v 5 cm vysokých průběžných řadách.

Jedná se o obklad v ložnici - pravý přírodní kámen - pórovitý vápenec, jehož povrch je přírodně štípaný a následně dodatečně postaršený.

Tyto interiérové kamenné obklady jsou dodávané ve volných délkách, v přibližné tloušťce cca. 2,1 cm. Pro tuto realizaci byl použit 5 cm vysoký kamenný obklad, ale můžeme Vám dodat i jiné výšky řad, např. 5 cm, 7,5 cm, 10 cm, 15 cm, 20,3 cm, 30,5 cm, 20 cm nebo 30 cm. Čím vyšší řady budou použity, tím masivnější výsledný dojem kamenného obkladu vznikne. Výšky jednotlivých řad lze při pokládce dodržovat po celé délce zdi a nebo je pokládat v kombinaci SET na horizontální i vertikální převazbu.

Hledáte obklady do ložnice? Přemýšlíte o řešení Vašeho projektu a líbí se Vám tento kamenný obklad v interiéru nebo jiné námi nabízené kamenné obklady do interiéru? Zašleme Vám další informace přesně podle Vašich požadavků pro Váš projekt... Rádi Vám se vším pomůžeme.

 

Jsme zde kdykoli pro Vás. ▶▶▶ Kontaktujte nás ... ✉ ✍ ✆

Jak na projekt

Dozvědět se více

Zde naleznete postup od výběru kamene až po finální realizaci.

Navštivte náš showroom a vše Vám rádi představíme. Nebo nás jen kontaktujte a rádi za Vámi nezávazně kamkoli přijedeme i se vzorky. Vyslechneme si vaše přání a navrhneme řešení pro Váš projekt.

 

Postaráme se o realizaci k vaší plné spokojenosti. Na Vás bude už jen užívat si nový domov!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.