Obklady na WC a sprchové kouty

Dodávka a realizace kamenných obkladů a dlažeb do sprchových koutů a na WC rodinného domu v Berouně. Jedná se o pravý přírodní kámen, pórovitý sedimentární vápenec, jehož póry byly již z výroby zaplněny. Přírodní kámen je v matné povrchové úpravě, která se dobře udržuje.

Naše společnost dodala a realizovala interiérové kamenné dlažby a přírodní obkladový kámen pro dva sprchové kouty a WC rodinného domu v Berouně.

Majitelé domu si vybrali pro tento účel kamenné dlažby a obklady ve světle béžovém odstínu. Jedná se o sedimentární vápenec, který je tvořen přírodními póry. Tyto póry jsou již při výrobě kamene zaplněné. Tento kámen se používal již za dob starověkého Řecka a Říma, jako kámen dekorační pro vnitřní i exteriérové použití.

Tento kámen byl využit jak jako dlažba do sprchového koutu, tak pro obklady do sprchového koutu. Obklad sprchového koutu byl proložen mozaikou, taktéž kamennou, nejen že v kontrastním odstínu, ale i v kontrastní povrchové úpravě. Odstín kamenné mozaiky je hnědý, povrch dobově postaršený. Kámen byl použit i jako obklady na WC a dlažba na WC.

Jelikož jsou póry těchto kamenných obkladů a dlažeb již z výroby zaplněny a povrch kamene je v matné povrchové úpravě, velmi dobře se tyto dlaždice udržují. Veškerá kamenné desky jsou natřeny impregnačním hydrofóbním nátěrem, který je dále chrání před nečistotou. Pomocí impregnačních nátěrů lze i kámen po pokládce ztmavit nebo nechat v původním odstínu.

Líbí se Vám tyto dlažby a obklady WC a do sprchových koutů? Dejte nám vědět a rádi Vám se vším ohledně Vašeho projektu pomůžeme.

Jsme zde kdykoli pro Vás. ▶▶▶ Kontaktujte nás ... ✉ ✍ ✆

Jak na projekt

Dozvědět se více

Zde naleznete postup od výběru kamene až po finální realizaci.

Navštivte náš showroom a vše Vám rádi představíme. Nebo nás jen kontaktujte a rádi za Vámi nezávazně kamkoli přijedeme i se vzorky. Vyslechneme si vaše přání a navrhneme řešení pro Váš projekt.

 

Postaráme se o realizaci k vaší plné spokojenosti. Na Vás bude už jen užívat si nový domov!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.