Obklady schodů - RD Jírny

Realizace kamenného obkladu schodiště rodinného domu v Praze za použití kamenných obkladových pásků ve volných délkách moderního béžového odstínu. Pórovitý vápenec ve výšce řad 10 cm, čistě přírodně štípaný, moderního designu opravdového kusu přírody.

Uvedené fotografie jsou dokumentací naší dodávky a realizace obkladového kamene do interiéru rodinného domu v Jírnách (Praha-západ). Pro tuto stavbu byly dodány štípané obkladové pásky "Natural Cream Strips" z pravého přírodního kamene za účelem obkladu stěny schodiště.

Jedná se o kamený obklad do interiéru (kamenné pásky na obklady schodů) z pravého přírodního kamene, vápence obsahující póry. Tento interiérový obkladový kámen, v tomto případě schodišťové obklady, byly pro tuto realizaci dodány v béžovém odstínu. Tyto obklady schodů jsou vlastně přírodně sekané pásky, dále neopracované, což vytváří výsledný dojem pravého kusu přírody.

Pokládka probíhala v horizontální rovině kladením jedné pásky vedle druhé při dodržení výšky řady od začátku až do konce. Narozdíl od možnosti pokládky na SET, tzn. výškově na převazbu, tento způsob pokládky vytváří mnohem modernější výsledný dojem. Tyto kamenné pásky jsou dodávány ve volných délkách, což znamená, že každá páska je různě dlouhá. Pásky lze řezat, ať již mokrým či suchým procesem, kotoučem vhodným na přírodní kámen. Tloušťka obkladu je cca. 2,1 cm. Váha cca. 66 kg/m2.

Do tohoto rodinného domu jsme dále dodávali a pokládali i kamenné dlažby z naší kolekce béžového přírodního kamene formátu 60 x 60 cm v tloušťce 2 cm. S pokládkou dlažeb souviselo i nařezání soklů ve výšce 6 cm, dále obložení vany, zhotovení niky se ztraceným osvětlením, které bylo vytvořeno pomocí LED pásků. Došlo i na kamenické práce, vypracování kamenických rohů atd. Od počátku tohoto projektu jsme navrhli a dodali komplet interiér, včetně vytvoření stěrky v kuchyni, v koupelně, na WC a ve sklepě RD, který bude sloužit jako vinný sklípek. Předmětem dodávky byly i zařizovací předměty jako např. umyvadla, vana, WC a mnoho dalšího. Investorem skvěle slazený interiér doplnily i tapety a plynový krb na dálkové ovládání, který jsme taktéž instalovali. Navrhovali jsme i nábytek a podíleli se na všech ostatních činnostech s kompletní rekonstrukcí interiéru souvisejících. Fotografie z těchto ostatních činností můžete vidět v naší sekci REFERENCE, viz. fotografie dalších realizací.

Chtěli bychom poděkovat majiteli této nemovitosti, který nám již podruhé dal důvěru při spolupráci s naší společností.

Vybíráte obklady na schody, obkladový kámen do interiéru Vašeho domu či jiného rezidenčního či komerčního prostoru? Líbí se Vám tato realizace?

Rádi Vám zašleme více fotografií a pomůžeme s Vaším projektem.

Jsme zde kdykoli pro Vás. ▶▶▶ Kontaktujte nás ... ✉ ✍ ✆

Jak na projekt

Dozvědět se více

Zde naleznete postup od výběru kamene až po finální realizaci.

Navštivte náš showroom a vše Vám rádi představíme. Nebo nás jen kontaktujte a rádi za Vámi nezávazně kamkoli přijedeme i se vzorky. Vyslechneme si vaše přání a navrhneme řešení pro Váš projekt.

 

Postaráme se o realizaci k vaší plné spokojenosti. Na Vás bude už jen užívat si nový domov!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.