Přírodní obkladový kámen

Přírodní obkladový kámen a přírodní kámen dlažba pro prostory koupelny, schodiště a chodby vily v moderním stylu. Přírodní obkladový kámen, vápenec s množstvím krystalů, v kombinaci dvou povrchových úprav doplňující prostory této moderní vily.

Na fotografiích výše můžete vidět přírodní obkladový kámen a přírodní kamenné dlažby pro koupelnu, chodbu a schodiště v moderním stylu. Jedná se o přírodní obkladový kámen, krystalický vápenec béžového odstínu.

Jelikož tento přírodní obkladový kámen do interiéru neobsahuje žádné póry, lze jej velmi dobře čistit a udržovat. Pokud jej po pokládce naimpregnujete hydrofóbním přípravkem, např. značky Akemi, přírodní obkladový kámen se stane vodě odpudivý a nebude na něm ulpívat nečistoty. Kámen se Vám poté bude dobře čistit a udržovat.

Co se týká povrchových úprav tohoto přírodního obkladového kamene, pro tuto realizaci byl dodán v zajímavé dvojkombinaci povrchových úprav, která prohlubuje jeho povrch. Tato metoda opracování přírodního obkladového kamene je kombinací nejprve hrubší a následně jemnější povrchové úpravy. Prvotně provedená hrubší povrchová úprava strukturu kamenné deskoviny prohloubí a zvrásní. Jelikož při tomto procesu přírodní obkladový kámen ztratí svou přirozenou barevnost, následuje druhá povrchová úprava jemnějšího charakteru, která zpátky barevnost z kamenné deskoviny tzv. "vytáhne". Kombinací těchto procesů je tento přírodní obkladový kámen ve výsledku opatřen velmi zajímavým zvrásněným povrchem, na kterém je ale stále viditelné žilkování a přírodní barevný odstín. Jelikož tyto kamenné obklady a dlažby nemají rovný povrch, rozdílně se na nich láme dopadající světlo, z čehož vyplývá, že v různých světelných podmínek jsou vnímany odlišně. To tvoří tento přírodní obkladový kámen a jeho povrch ještě více vizuálně aktraktivnější. Tento typ dvojkombinace povrchové úpravy lze použít jak pro dlažby, tak pro kamenné obklady v interéru a v exteriéru. Velmi zajímavě vypadá tento typ povrchové úpravy i při použití jako fasádní obklad, jelikož při dopadu slunečních paprsků ve velké intenzitě se tento přírodní kámen díky své krystaličnosti třpytí.

Tyto přírodní obkladové kameny mohou být dodány podle přání zákazníka v tloušťce 1 cm, 1,5 cm nebo 2 cm nebo 3 cm a více. Klasicky dodávanými formáty jsou rozměry 40×40 cm; 60×40 cm; 30x30 cm, 60×30 cm v maloformátu. Ve velkoformátu pak 60x60 cm; 80×80 cm; 100×100 cm; 120×120 cm, 120×60 cm; 120×80 cm; 100x50 cm; 80x40 cm. Formáty 20+30+40 cm děláme i ve volných délkách. Pokud uvažujete o jiných rozměrech, lze dodat v podstatě jakýkoli rozměr přesně podle Vašeho přání. Maximální rozměr je však limitován velikostí vytěženého bloku v lomu, ze kterého se následně kamenná deskovina řeže a z toho vyplývající tloušťkou této deskoviny. Při realizaci ukázané na fotografiích výše je dobře patrný i fakt, že se tento přírodní obkladový kámen dá použít i jako deskovina na nášlapy a podstupnice schodů. Pro Vaše koupelny můžeme dodat i kamenné koupelnové desky či kamenná umyvadla.

Líbí se Vám náš přírodní obkladový kámen? Nechte nám na sebe kontakt a my Vám zašleme cenovou kalkulaci včetně projektových slev pro Váš projekt a rádi Vám s Vaším projektem pomůžeme.

 

Jsme zde kdykoli pro Vás. ▶▶▶ Kontaktujte nás ... ✉ ✍ ✆

Jak na projekt

Dozvědět se více

Zde naleznete postup od výběru kamene až po finální realizaci.

Navštivte náš showroom a vše Vám rádi představíme. Nebo nás jen kontaktujte a rádi za Vámi nezávazně kamkoli přijedeme i se vzorky. Vyslechneme si vaše přání a navrhneme řešení pro Váš projekt.

 

Postaráme se o realizaci k vaší plné spokojenosti. Na Vás bude už jen užívat si nový domov!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.