Realizace & Stavby

Na této stránce naleznete fotografie našich realizací, rekonstrukcí a staveb. Jak můžete vidět, zabýváme se nejen obklady a dlažbami z přírodního kamene, ale i veškerými dalšími stavebními činnostmi a stavebními materiály. Jsme schopni zabezpečit kompletní realizace a výstavbu od návrhu až po klíč. Ve spolupráci s architekty investorů navrhujeme a realizujeme interiéry i exteriéry. Jsme flexibilní společnost schopna přizpůsobit se jakýmikoliv požadavkům našich klientů.

Fasádní obklad - fotografie 104

Specializujeme se na úpravy interiérů a exteriérů, obklady fasád, stěrky a moderní štukatérství a další činnosti související s Vaším projektem. V případě že by se Vám jakákoliv z realizací níže zalíbila, kontaktujte nás, a to kdykoliv telefonicky, emailem nebo po předchozí domluvě navštivte přímo naši provozovnu Kámen Projekt. Poptejte u nás svůj projekt a my se Vám budeme velmi rádi věnovat! Hledáte schopnou stavební společnost s mnohaletými zkušenostmi a profesionálním přístupem k zákazníkovi? U nás jste v dobrých rukou…


Z našich realizací…


1/ Dodávka obkladů pro Hotel KING DAVID v Praze

Při této realizaci byly použity námi nabízené obklady z pravého přírodního kamene v postaršené povrchové úpravě. Jednalo se převážně o instalaci kamene v prostorách VIP Spa & Mikvah. Jsme hrdí, že si investor vybral právě naši společnost pro dodávku obkladů do těch nejreprezentativnějších prostor svého prestižního pětihvězdičkového hotelu. Chtěli byste tyto obklady vidět na vlastní oči? Navštivte tento VIP hotel a dopřejte si relax v krásném prostředí pěti hvězdiček. Odkaz na tento hotel zde:   http://www.hotelkingdavid.cz/


2/ Realizace – moderní štukatérství a profilované stropy

Při této realizaci byly otestovány naše dosavadní zkušenosti s profilovanými stropy, luxusními povrchy, stěrkami a všemi možnými druhy osvětlení, včetně LED a nepřímého (skrytého) osvětlení. Naše stavební sekce obstála na výbornou a právem jsme hrdí na výsledek naší práce, se kterou byl investor velmi spokojen. Líbí se Vám profilované stropy, lišty, římsy, sloupy, kazetové stropy, kopule a jiné interiérové dekorace? Kontaktujte nás a my Váš sen o podobném interiéru proměníme v realitu.


3/ Realizace krbu v italském designu

Při této realizaci jsme využili naše zkušenosti se stavbou krbů. Krby byly postaveny dva, včetně menšího krbu v rohu místnosti. Krby byly obloženy římsami z pravého přírodního kamene Bianco Avorio. U jednoho z krbů byla poté aplikována nástavba – krbový portál ve stejném druhu kamene a povrchové úpravě. Jedná o krby plynové, řízené dálkovým ovládáním pro maximální pohodlí a komfort majitele domu.


4/ Dodávka kamene Garden Gold Antique

Tyto vápencové exteriérové dlažby z pravého přírodního kamene jsme dodávali do venkovního prostoru vily v Hradci Králové. Tloušťka kamenných dlaždic je 3 cm. Jednalo se hlavně o dlažby kolem bazénu, terasu a vstup do rezidence. Vstupní prostor byl zkombinován s dalším druhem přírodního kamene – porfyrem. Zlatavý nádech těchto exkluzivních dlažeb vytváří ten pravý originální dojem.


5/ Povrchová úprava krbu – moderní stěrky a luxusní povrchy

Tento rezidenční apartmán se nachází v těsné blízkosti Machova jezera. Naše společnost zde provedla úpravu povrchu krbu. Jak můžete vidět z fotografií níže, jednalo se o luxusní stěrku tmavého odstínu s hlubokým reliéfem. V případě že byste chtěli vytvořit ojedinělé luxusní povrchy a stěrky na jakékoliv Vaší interiérové nebo exteriérové zdi, kontaktujte nás. Nutno dodat, že výhled z terasy tohoto luxusního apartmánu na Máchovo jezero je skutečně úchvatný.


6/ Realizace kamenného obkladu Natural Cream Strips, profilovaného stropu, osvětlení, podlahy.

Tato výjimečná rezidence se nachází v Hradci Králové. Na přání investora byly dodány a aplikovány kamenné obklady ve volných délkách jako dekorace interiérových zdí obývacího pokoje. Tyto pásky jsou z pravého přírodního kamene – pórovitého vápence. Celkový dojem umocňuje profilovaný strop se skrytým a bodovým osvětlením, který instalovala taktéž naše stavební společnost.


7/ Novostavba RD a zahradního domku.

Na těchto fotografiích můžete vidět RD v Hradci Králové a zahradní domek, který taktéž navrhla a stavěla naše stavební divize. U tohoto RD jsme realizovali jak hrubou stavbu tak komplet interiéry a exteriéry včetně fasádního a soklového obkladu z pravého přírodního kamene. Betonová flekatá dlažba velmi vhodně barevně doplňuje tmavé materiály použité na domě a kontrastuje s jeho bílou fasádou.


8/ Realizace fasádního obkladu Antique Black Strips v kombinaci řad 10cm + 5 cm

Fotografie níže se vážou k projektu RD, který je popsán v bodě 6/. Jedná se o fasádní a soklový obklad z krystalicky šedivého vápence, pravého přírodního kamene. Pruhy kamene ve volných délkách, v kombinaci dvou výšek řad, v přírodně štípané + speciálně opracované (historické) povrchové úpravě dokazují, že i tento tzv. antický obklad lze velmi vhodně skloubit s moderním vzhledem tohoto domu. Obklad poté vůbec nevypadá tzv. anticky, ale dodává celé stavbě ještě luxusnější a modernější punc originality, což je dosaženo hlavně rozvržením výšek jednotlivých řad.

Fasádní kamenný obklad foto 25


9/ Realizace koupelny z pravého přírodního kamene v kombinaci s keramickou mozaikou.

Přírodní kámen lze velmi dobře doplnit keramickými materiály, v tomto případě keramickou mozaikou. Na tento projekt byly použity obklady z pravého přírodního kamene, ve formátu 61×30,5cm a tloušťce 1,2cm. Jedná se o pórovitý vápenec již v lomu plněný, broušený. Přírodní béžový odstín dodává hřejivý nádech celému prostoru. Při použití přírodního kamene koupelna nepůsobí uměle, má hloubku a originální texturu, jelikož každá kamenná dlaždice je opravdovým přírodním originálem.


10/ Realizace stěrky – Mapa Světa AQUATEST a.s.

Tato povrchová úprava zdí v rámci firemního loga a vytvoření profilovaného stropu s nepřímým LED osvětlením byla realizována naší společností v reprezentačních prostorách firmy Aquatest a.s. v Praze v roce 2014. Mapa světa byla vytvořena pomocí stěrky speciálním postupem, který budí velmi originální dojem. Hlavní motivem AQUATEST a.s. je její firemní slogan: Jen poznané lze chránit.


11/ Realizace sprchového koutu, dodání a pokládka obkladů, mozaiky a dlažeb.

Tato koupelna z keramických obkladů a dlažeb byla navržena ve velmi moderním designu. Na zemi je tmavá dlažba navozující dojem zašlapaného černého přírodního kamene. Na zdech je použita zelená mozaika s metalickým nádechem. Vše doplňuje velmi moderní koupelnový nábytek a sprchový kout v jedné rovině s podlahou se zapouštěnou sprchovou vaničkou. Sklo a metalický lesklý rám sprchového koutu perfektně pasuje k designu celé koupelny.


12/ Realizace krbu včetně povrchové stěrky, skrytého led osvětlení, profilace stropu a návrh svítidel.

Při této realizaci naše společnost navrhla kompletně interiér obývacího pokoje spojeného s kuchyní, který poté i zrealizovala. Jednalo se hlavně o stavbu krbu, na jehož povrch byla následně nanesena ručně dělaná stěrka šedého odstínu. Dále byl vytvořen profilovaný strop s bodovým a skrytým osvětlením pomocí LED pásků. Vše doplněno designovými svítidly a luxusní dřevěnou podlahou.


13/ Realizace nepřímého osvětlení, profilace stropu, tapetování stěn.

U této realizace naše stavební společnost navrhla interiérové dekorace pro ložnici a dětský pokoj investora. Nezůstalo pouze u návrhu, interiéry jsme taktéž kompletně realizovali. Pro vyšší pocit komfortu jsme aplikovali i profilované stropy se skrytým a bodovým osvětlením. Stěny byly dekorovány pomocí kvalitních tapet. Jako krytiny podlahových ploch byly vybrány uxusní dřevěné podlahy.


14/ Realizace kamenné mozaiky a vypracování kamenického rohu.

Fotografie níže jsou součástí wellness místnosti v RD, kde byly použity mozaiky z námi dodávaného přírodního kamene. Jedná se o pórovitý vápenec řezaný na malé obdélníkové části o rozměru 2,4 x 4,8 cm, čistě sekané povrchové úpravy, které jsou již z výroby v lomu nalepeny na podkladní síti o rozměru 30,5 x 30,5 cm. Při této realizaci byly využity naše zkušenosti s vypracováním kamenických rohů a řezáním kamene pod úhlem 45 stupňů. Přírodní kámen skvěle doplnil atmosféru wellness interiéru.


15/ Realizace WC – kamenný obklad, kamenná mozaika, umyvadlo v nice s nepřímým osvětlením.

Na fotografiích níže můžete vidět naši realizaci WC místnosti, kde jsme navrhli a realizovali ozdobnou niku podsvětlenou skrytým osvětlením LED pásku. Umyvadlo se tak stává součástí zdi, která je obložena vápencovými obklady včetně mozaiky z pravého přírodního kamene. Na zbytek zdi, dva ozdobné pruhy, byla aplikována lesklá luxusní stěrka, která kontrastní barvou a hladkým lesklým provedením doplňuje celkový dojem. Celý prostor poté působí velice luxusně a originálně.


16/ Realizace koupelnové stěrky

Zde můžete vidět naše provedení koupelny v RD Sokoleč, kde jsme aplikovali opravdu luxusní ručně dělanou stěrku o velmi vysokém lesku v šedavém odstínu. Barva a struktura tohoto luxusního povrchu krásně kontrastuje s barvou a povrchem dřevěné podlahy a dále s barvou a povrchem keramických obkladů. Celý prostor je propojen úzkým páskem šedého odstínu, který je vložen mezi keramické obklady lesklé bílé barvy. Líbí se Vám toto interiérové řešení? Neváhejte nás kontaktovat!


17/ Kompletní realizace – Sauna & Whirlpool & Sprchový kout – Wellness pro rezidenční bydlení.

Na této realizaci jsme použili kombinaci různých povrchů, a sice kamenné obklady a dlažby, dále keramické velkoformátové slimy jako obklad sprchového koutu. Dalším materiálem byl skleněný obklad a dřevěné palubkové obklady pro venkovní stěny sauny. Jak můžete vidět na fotografiích níže, obklady a dlažby z přírodního kamene se s umělými materiály skvěle doplňují a vytváří dojem velmi zajímavého a originálního interiéru. Vše navrženo a provedeno a provedeno naší společností!


18/ Kompletní návrh a realizace – Obývací pokoj & Jídelna & Kuchyně.

Na této realizaci byly použity kvalitní dřevěné podlahy, originální tapety, profilované stropy s led osvětlením a bodovými svítidly, krb se speciální ručně dělanou stěrkou, ručně frézované dřevěné obklady, dekorační lišty atd. Navrhovali jsme a instalovali i designové osvětlení nad jídelním stolem, které doplňuje celkový dojem z interiéru.


19/ Realizace pohledové stěrky – speciální povrchová úprava zdi u vstupu do rezidence.

Pro tuto realizaci byly dodány a položeny dlažby z pravého přírodního kamene formátu 61×61 cm v tloušťce 1,2 cm. Přírodní kámen lze doporučit na zabudované podlahové topení. Přírodní kámen akumuluje teplo a poté ho vyzařuje do prostoru ještě dlouho poté, co už bude podlahové topení vypnuté. Pomocí lišt byl vytvořen zajímavý profilovaný strop se skrytým a bodovým osvětlením, které se dále táhne do celého prostoru chodby. Na zeď vstupního prostoru byla aplikována ručně dělaná stěrka v hnědém odstínu a dramatické textuře.


20/ Realizace krbu na biolíh, kompletní rekonstrukce podkroví na ložnici – RD Hradec Králové.

Při této realizaci bylo použito porobetonových cihel, ze kterých byly ručně vyfrézovány jednotlivé díly krbu. Krb byl poté celý zpatinován. Je umístěn v okně v podkroví v ložnici majitelů domu. Při zapálení krbu je vidět z ulice v okně na fasádě domu hořící plamen. Na stropě bylo instalováno „hvězné nebe“ pomocí optických vláken. Dále realizováno ozvučení a obklad z lomového přírodního kamene.


21/ Realizace chodby rezidence

Do této chodby jsme navrhli a nainstalovali velkoformátové kamenné dlažby 61 x 61 cm v tloušťce 1,2 cm. Odstín těchto dlažeb navozuje hřejivý moderní vzhled. V kombinaci s podlahovým topením tyto kamenné dlažby vyzařují do prostoru příjemné teplo, a to ještě dlouho potom, co podlahové topení již nepracuje. Na strop byla použita moderní svítidla, dekorační lišty s LED pasy nepřímého osvětlení. K chladnějšímu šedivému tónu výmalby, opět moderního rázu, jsme navrhli a realizovali antické kamenné pruhy šířky cca. 70 cm po celé výšce chodby. Moderní dojem umocňuje tmavý tón dřeva dveří v kombinaci se světlou podlahou z pravého přírodního kamene.


22/ Povrchové úpravy stěn – Realizace stěrek v bytě – Obývací pokoj a kuchyně

Tento byt se nachází v okrajové části Hradci Králové. Naše stavební a obchodní společnost zde aplikovala luxusní povrch, ručně dělanou stěrku, která byly natažena v obývacím pokoji kolem TV a v kuchyni na zdi u jídelního stolu. Stěrka o hlubokým povrchem byla navržena kontrastně k světlému interiéru, kterému dodala na luxusu a celkové originalitě. Líbí se Vám tento luxusní povrch? Přijedeme za Vámi kamkoliv. Kontaktujte nás ještě dnes.


23/ Povrchové úpravy stěn – Stěrkování povrchů do historického vzhledu

U této zakázky byla použita technika vytvoření prasklin ve zdech a loupající se omítky. Zdi mají působit dojmem jako by zde byly již po staletí, na nichž zanechal svůj otisk zub času. Vše doplněno ozdobnými lištami se skrytým LED osvětlením. Historickou atmosféru dále umocňují vhodně zvolená stropní svítidla. Líbí se Vám tyto luxusní speciální povrchy a chtěli byste je mít i ve svém interiéru či exteriéru? Zavolejte nám nebo napište!


24/ Realizace povrchových úprav exteriérových zdí RD – Fasádní stěrka

Na námi provedené zateplení fasády (viz. první fotografie) byla aplikována ručně dělaná stěrka, která má budit dojem plastického moderního reliéfu. Při této realizaci byly použity i techniky úpravy, frézování a moření dřeva. Z těchto námi upravených prken byl poté zhotoven dřevěný fasádní obklad garáže RD. Dřevěný fasádní obklad svým provedením skvěle  doplňuje luxusní povrch stěrky vytvořený na fasádě.


25/ Koupelna RD Holkovice – dodávka kamenného obkladu Residence Cream Modern

Pro svou koupelnu si investor vybral obklad z pravého přírodního kamene – Residence Cream Modern. Na této realizaci je dobře patrné, že i pórovitý vápenec, a to celoplošně nepřespárovaný, lze použít v interiéru. Z kamene poté vynikne opravdová krása kartáčovaného povrchu, přiznané struktury a pórů, hlubokých odstínů a přírodních barev. Fotografie byly pořízeny ihned po částečném zaspárování, před finálním vyčištěním a před impregnací kamene.


26/ Soukromý byt Strakonice – realizace velkoformátové dlažby Residence Cream Modern

Pro svou kuchyni si investorka zvolila krásnou dlažbu z pravého přírodního kamene – Residence Cream Modern. Na této realizaci můžete vidět, že i velkoformátové dlažby v rozměru 91,5 x 61 je možné pokládat v malém prostoru soukromého bytu. Na přání investorky nebyla tato kamenná dlažba celoplošně přespárována, aby se tímto nepřišlo o část krásy přírodního kamene. Kartáčovaný hluboký povrch, béžová světlounká barva, přiznaná struktura přírodního kamene a jeho pórů včetně krystalů, bohaté odstíny a přírodní barvy…. to vše dělá z obyčejné podlahy výjimečnou podlahu opravdového interiéru.


27/ Realizace kamenného interiérového obkladu stěny v ložnici soukromého bytu

Pro tuto realizaci byly investorem vybrány naše obkladové pásky z pravého přírodního kamene Antique Cream Strips. Krémová barva a velice zajímavá povrchová struktura tohoto kamene skvěle doplnily krásný a moderní interiér. Zákazník poté ještě nechal tuto stěnu nasvítit skrytým osvětlením, které nejenom že zvýrazňuje strukturu kamenného obkladu, ale navozuje i velmi příjemnou celkovou atmosféru tohoto místa.


28/ Realizace kamenného obkladu luxusního vinného sklípku

Na fotografiích níže můžete vidět náš kamenný obklad Antique Cream Strips, který jsme dodali zákazníkovi na jeho nádherný projekt vinného sklípku. Zákazník tento kamenný obklad instaloval úplně sám. Jedná se o kamenné pásky ve formátu SET, tloušťky obkladu cca. 2,1 cm, při výšce řad 5 cm, 10 cm, 15 cm, 20 cm a 30 cm. Tento exteriérový obklad je z pravého přírodního kamene, vápence, krémového odstínu a specifické povrchové úpravy. Co dodat? Nádherná realizace exteriéru vinného sklípku dotažená do posledního detailu a náš velký obdiv před takovouto krásnou kamenickou prací.


29/ Realizace kamenného obkladu venkovní zdi

Fotografie, které můžete vidět níže, volně navazují na realizaci č. 27, viz. výše, na kterou jsme dodávali kamenné obkladové pásky. Z těchto pásek z pravého přírodního kamene ve formátu SET a tloušťce cca. 2,1 cm byla zákazníkem vytvořena výjimečná realizace plotové zdi kolem pozemku jeho domu. Opět se jedná o obklad z pravého přírodního kamene světlé barvy v krémovém odstínu. Hrany jednotlivých pásek jsou mírně zakulaceny. Povrch mírně pórovitý, přírodně opracovaný. Tento kámen se tvořil v zemi po miliony let, abych se nyní mohl stát opravdovým klenotem. Zákazník realizaci provedl úplně sám! Za takto krásné dílo mu právem patří náš velký obdiv a uznání.


30/ Zimní zahrada – Hradec Králové

Níže uvedené fotografie zachycují realizaci kamenných obkladů a dlažeb v soukromých prostorách zimní zahrady rezidenčního bydlení v Hradci Králové. Investorem skvěle slazený interiér doplnily obkladové kamenné pásky Antique Cream Strips ve výškách 5 + 10 + 15 cm, které byly volně proloženy několika kusy výšek 20 + 30 cm. Jedná se o kombinaci SET při nedodržení lineárních horizontálních řad. Jako dlažbu investor vybral kámen Residence Cream Modern, jehož barva a povrchová úprava krásně doplnila zajímavý kamenný obklad. Moderní dojem z celé zimní zahrady umocňuje speciální stěrka, antracitová barva kovové konstrukce a sofistikovaný systém na komfortní digitální ovládání celé této high-tech zimní zahrady. Na fotografiích si dále můžete všimnout velmi zdařile vypracovaných kamenických rohů a velmi čisté techniky spárování pórovitého kamene. V této zimní zahradě je nainstalováno také podlahové topení, které jí dodává na celkové komfortnosti a útulnosti daného rezidenčního prostoru.


31/ Kompletní rekonstrukce RD – Praha Jírny

Níže uvedené fotografie jsou dokumentací naší dodávky a realizace kamenných obkladů a dlažeb pro majitele RD Praha – Jírny. Na tuto stavbu byly dodány nejen štípané obkladové pásky z pravého přírodního kamene za účelem obkladu stěny schodiště, ale i kamenné dlažby naší kolekce béžového kartáčovaného přírodního kamene formátu 60 x 60 cm v tloušťce 2 cm. S pokládkou dlažeb souviselo o nařezání soklů ve výšce 6 cm, dále obložení vany, zhotovení niky se ztraceným osvětlením, které bylo vytvořeno pomocí LED pásků. Došlo i na odborné kamenické práce a vypracování kamenických rohů. Od počátku tohoto projektu jsme navrhli a dodali komplet interiér, včetně vytvoření stěrky v kuchyni, v koupelně, na WC a ve sklepě RD, který bude sloužit jako vinný sklípek. Předmětem dodávky byly i zařizovací předměty jako např. umyvadla, vana, WC a mnoho dalšího. Investorem skvěle slazený interiér doplnily i tapety a plynový krb na dálkové ovládání, který jsme taktéž instalovali. Navrhovali jsme i nábytek a podíleli se na všech ostatních činnostech s kompletní rekonstrukcí interiéru souvisejících. Chtěli bychom poděkovat majiteli této nemovitosti, který nám již podruhé dal důvěru při spolupráci s naší společností.


32/ Realizace – moderní štukatérství rezidence Skořenice

Na fotografiích níže můžete vidět naši realizaci související s dodáním a montáží fasádních lišt, balustrád a dalších prvků moderního štukatérství exteriéru rezidence ve Skořenicích. Chtěli byste interiér či exteriér v podobném duchu? Líbí se Vám tato luxusní realizace v klasickém stylu? Poptejte nás pro více informací pomocí kontaktního formuláře na této stránce níže. Velmi rádi se vám budeme věnovat a pomůžeme s Vaším projektem.

Balustráda foto 02


33/ Dodávka kamenných dlažeb pro nádvoří rezidence ve Skořenicích

Při rekonstrukci rezidence ve Skořenicích byla naše firma vyzvána k dodávce kamenných dlažeb pro luxusní nádvoří tohoto objektu, které by korespondovalo s klasickým stylem a provedením této budovy. Investor se rozhodl pro kamennou dlažbu skladby „set“ za použití čtyř formátů 61×40,6cm, 40,6×40,6cm, 40,6×20,3cm, 20,3×20,3 cm. Co se týká zvoleného materiálu, jedná se o mírně pórovitý vápenec se speciální antickou (postaršenou) povrchovou úpravou. Hrany této dlažby jsou mírně zakulacené a kamenné dlažby celkově působí dojmem, jako by zde již byly dlouhý čas. Tloušťka této protiskluzné dlažby z přírodního kamene je 3,2 cm. Chtěli byste podobnou dlažbu použít i pro Váš projekt? Kontaktujte nás a my Vám rádi sdělíme více informací a přivezeme Vám bezplatně a nezávazně ukázat vzorky.

Venkovní kamenné dlažby foto 12Líbí se Vám naše realizace a materiály?

Chtěli byste pomoci s řešením Vašeho interiéru či exteriéru?

Zanechte nám zde na sebe kontakt a PŘIJEDEME za Vámi.

Přijedeme kamkoliv po celé České a Slovenské republice a přivezeme Vám ukázat vzorky obkladů, dlažeb, fasád nebo cokoliv dalšího, co budete potřebovat. Tato služba je pro Vás absolutně NEZÁVAZNĚ a ZDARMA. Budeme se těšit na viděnou s Vámi na místě Vaší realizace nebo stavby. Jsme připraveni udělat pro Vás maximum a pomoci Vám s Vaším projektem. Neváhejte nás kontaktovat ještě dnes. Zavolejte nám či napiště kdykoli, v pracovní dny i včetně víkendů a svátků.

Citroen Jumper


Poptávkový formulář

Za nezávaznou poptávku nic nedáte.

Ikonka Facebook     Ikonka Twitter     Ikonka Google Plus     Ikonka You Tube     Ikonka Pinterest

0 comments on “Realizace & StavbyAdd yours →

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *