Reference
DetailPřírodní kámen

Přírodní kámen

Přírodní kámen - obkladové pásky pro zavěšenou fasádu luxusního rezidenčního bydlení - Vila na břehu jezera. V interiéru byl použit přírodní kámen pro obklady a dlažby z krystalického vápence v různém povrchu korespondujícím s tímto moderním projektem.
DetailFasádní kamenný obklad - Praha

Fasádní kamenný obklad - Praha

Realizace kamenné fasády luxusní rezidence na Praze 4 - Libuš. Kamenné obkladové pásky ve volných délkách, přírodně štípané, krystalický vápenec v kamenné deskovině tloušťky cca. 2,1 cm, s velkým množstvým krystalů, pokládaný ve výšce průběžných řad.
DetailKamenný zahradní domek - Nitra

Kamenný zahradní domek - Nitra

Na Slovensko naše společnost dodala kamenné masivní bloky světle stříbrného odstínu za účelem stavby základových zdí zahradního domku v Nitře. Jedná se o pórovitý vápenec, v kombinaci výšek bloků 7,5 + 15 + 22,5 cm, tloušťky cca. 18 cm v postaršené povrchové úpravě.
DetailDlažby do interiéru

Dlažby do interiéru

Dlažby do interiéru pro luxusní kuchyni a obývací pokoj moderního rodinného domu. Tyto dlažby jsou vytvořené z kamene, a sice vápence obsahujícího velké množství sedimentů a fosilií, který elegantně doplňuje charakter tohoto moderního rezidenčního projektu.
DetailDlažba k venkovnímu bazénu - RD Praha

Dlažba k venkovnímu bazénu - RD Praha

Dodávka dlažby k venkovnímu bazénu v protiskluzu pro luxusní rezidenci v Praze. Jednalo se o deskovinu z krystalického vápence, s ostře řezanými hranami, velkoformátu 80x80 cm, v pochozí tloušťce 3 cm. Bazénové lemy byly vytvořen z dlaždic s profilovanou hranou.
DetailKamenný obklad na fasádu - RD Praha

Kamenný obklad na fasádu - RD Praha

Realizace fasádního obkladu z pravého přírodního kamene. Jedná se o kamenné fasádní pásky ve volných délkách, krystalický vápenec šedého až šedo-černého odstínu, v tloušťce kamenné deskoviny cca. 2,1 cm. Přírodně štípaný kámen pro moderní i rustikální realizace.
DetailKamenná dlažba venkovní - RD Praha

Kamenná dlažba venkovní - RD Praha

Naše společnost dodala kamenné dlažby venkovní v protiskluzné povrchové úpravě pro exteriérové plochy luxusní rezidenci v Praze. Formátovaná deskovina z krystalického vápence, ostře řezané hrany, formát 80x80 cm v pochozí tloušťce 3 cm a v pojezdové tloušťce 6 cm.
DetailDlažba do koupelny - Dřešín

Dlažba do koupelny - Dřešín

Kompletní rekonstrukce koupelny s WC v malebné vísce na Šumavě, včetně renovace staré zabudované vany předělané na vanu samostatně stojící. Při rekonstrukci byla použita dlažba do koupelny moderního šedého odstínu v kombinaci s bílým keramickým obkladem.
DetailTravertin

Travertin

Travertin - obklady - dlažby pro luxusní koupelnu rodinného domu v Holkovicích. Pórovitý travertin, formát 61x40,6 cm, tloušťka 1,2 cm. Tento obklad travertin a travertin dlažba je první třídy kvality vyznačující se zdobnou pórovitostí, přírodním vzhledem a béžovým odstínem.
DetailKamenná podlaha

Kamenná podlaha

Dodávka kamenných interiérových dlažeb pro luxusní rezidenci. Kamenná podlaha z krystalického vápence v šedém odstínu elegantně doplňující moderní interiér. Touto deskovinou byly osazeny i nášlapy schodů a využita byla i v koupelně jako kamenný obklad.
DetailKamenný obklad

Kamenný obklad

V roce 2017 jsme dodali a instalovali kamenné obklady za účelem zhotovení fasádního obkladu garáže rezidence na Praze 4 - Libuš. Obkladové pásky z pravého přírodního kamene, štípaný krystalický vápenec tloušťky cca. 2,1 cm, pokládaný ve výšce řad 7,5+5+5 cm.
DetailKamenný obklad na fasádu - RD Hradec

Kamenný obklad na fasádu - RD Hradec

Realizace fasádních a soklových obkladů z pravého přírodního kamene Antique Black Strips rodinného domu v Hradci Králové. Čistě přírodně sekané a dodatečně postaršené obkladové pásky moderního šedého odstínu krystalického vápence v kombinaci výšek řad 10+10+5 cm.
DetailVápenec

Vápenec

Vápenec a vápencové dlažby z pravého přírodního kamene pro veřejné prostory komerčního projektu v moderním stylu. Pro rekonstrukci podlahy byla vybrána interiérová dlažba z vápence béžového odstínu v kombinaci dvou povrchových úprav s ostře řezanými hranami.
DetailKamenné desky - ESPRESSO BARMEO

Kamenné desky - ESPRESSO BARMEO

Na míru formátované barové desky z pravého přírodního kamene pro nově otevřený luxusní café bar ESPRESSO BARMEO ve Strakonicích. Pro tuto ralizaci byl investorkou vybrán krystalický vápenec velmi moderního šedého odstínu, který doplňuje celou koncepci interiéru café baru.
DetailKamenná dlažba - RD Hradec Králové

Kamenná dlažba - RD Hradec Králové

Dodávka kamenných dlažeb pro rodinný dům v Hradci Králové. Jedná se o pórovitý vápenec, povrch matný a póry zaplněné. Tato dlažba byla při této realizaci položena v kombinaci s dřevěnou podlahou, která vytváří olemování sekcí kamenných dlažeb formátu 40x40 cm.
DetailLuxusní koupelny

Luxusní koupelny

Interiérové kamenné obklady a dlažby pro moderní luxusní koupelny rodinného domu v moderním stylu. Tyto výjimečné obklady a dlažby jsou vytvořené z pravého přírodního kamene šedého odstínu, který dodává této luxusní koupelně na opravdové eleganci.
DetailKamenná dlažba - Dům u města Hamburku Praha

Kamenná dlažba - Dům u města Hamburku Praha

Naše dlažba z pravého přírodního kamene nyní zdobí vchod z ulice do Domu u města Hamburku na adrese Sokolovská, Praha 8. Béžový odstín těchto vápencových dlažeb v postaršené povrchové úpravě skvěle zapadající do historického vzhledu budovy a Prahy jako takové.
DetailKamenné obklady - Hotel KING DAVID Prague

Kamenné obklady - Hotel KING DAVID Prague

Luxusní kamenné obklady značky KÁMEN PROJEKT byly použity při kompletní rekonstrukci luxusního spa & wellness v Hotelu KING DAVID Prague. Tento projekt je ukázkou originálního spojení kamenných obkladů, keramických dlažeb a kamenných dlaždic s 3D motivem.
DetailKamenná dlažba na terasu

Kamenná dlažba na terasu

Kamenná dlažba na terasu z pravého přírodního kamene v jemně béžovém odstínu krystalického vápence. Zde použitý velkoformát byl opatřen protiskluznou povrchovou úpravou, která svou barvou, strukturou a praktičností skvěle doplňuje charakter této rezidenční vily.
DetailDlažby do interiéru zimní zahrady - RD Hradec

Dlažby do interiéru zimní zahrady - RD Hradec

Dlažby do interiéru z pórovitého vápence zdobící podlahové plochy luxusní zimní zahrady rodinného domu v Hradci Králové, dodané ve formátu 61x40,6 cm v tloušťce kamenné deskoviny 1,2 cm. Opravdový čistě přírodní vzhled kamene v krásném hřejivém béžovém odstínu.
DetailVenkovní kamenná dlažba - RD Skořenice

Venkovní kamenná dlažba - RD Skořenice

Naše venkovní kamenná dlažba nyní zdobí privátní zahradu s kašnou u luxusní rezidence ve Skořenicích. Vápencové dlažby ve světle béžovém odstínu, v postaršeném povrchu, položené spárořezem řecko-římského či francouzského vzoru, skvěle doplňují charakter tohoto domu.
DetailObklady schodů - RD Jírny

Obklady schodů - RD Jírny

Realizace kamenného obkladu schodiště rodinného domu v Praze za použití kamenných obkladových pásků ve volných délkách moderního béžového odstínu. Pórovitý vápenec ve výšce řad 10 cm, čistě přírodně štípaný, moderního designu opravdového kusu přírody.
DetailRekonstrukce koupelny - RD Jírny

Rekonstrukce koupelny - RD Jírny

Kompletní návrh, dodávka materiálu a rekonstrukce koupelny RD Praha - Jírny. Jedná se o obklady a dlažby z pravého přírodního kamene, sedimentárního vápence, který je tvořen velkým obsahem fosilií a krystalů. Povrch nepórovitý, formát 60x60 cm, odstín béžový.
DetailMramorová dlažba

Mramorová dlažba

Mramorová dlažba pro prostory chodby a kanceláří domu v historickém stylu. Pro rekonstrukci podlah byly vybrány mramorové dlažby v béžovém odstínu v leštěné povrchové úpravě. Lesk kamenných dlažeb kontrastně doplňuje historický charakter celého objektu.
DetailLuxusní obklady do koupelny

Luxusní obklady do koupelny

Hledáte luxusní obklady do koupelny pro Váš výjimečný projekt? Jsme připraveni pomoci Vám s návrhem a provedením luxusních obkladů a luxusních dlažeb pro Vaše exkluzivní koupelny. Chtěli byste realizovat Váš sen o luxusní koupelně? U nás jste určitě správně.
DetailKamenný obklad vinného sklípku - Nitra

Kamenný obklad vinného sklípku - Nitra

Na Slovensko naše společnost dodala kamenné obkladové pásky světle béžového odstínu pro venkovní zdi vinného sklípku v Nitře. Jedná se o pravý přírodní kámen, pórovitý vápenec, v kombinaci výšek 5 + 10 + 15 + 20 + 30 cm lepený v setu historicky postaršeného obkladu.
DetailObklad k obložení soklu domu

Obklad k obložení soklu domu

Obklad k obložení soklu domu pravým přírodním kamenem Natural Brown Strips pro novostavbu rodinného domu v Berouně. Jedná se o čistě přírodně sekané obkladové soklové pásky ve hnědého odstínu pórovitého vápence, které byly instalovány ve výšce řad 10+10+10 cm.
DetailFasádní obklady

Fasádní obklady

Fasádní obklady a jejich dodání za účelem obložení zateplené fasády luxusní rezidence v Praze. Jednalo se o fasádní obklady z pravého přírodního kamene, bohatě krystalického nepórovitého sedimentárního vápence, s velkým množstvím fosilíí, v dvojkombinaci povrchových úprav.
DetailKamenné ploty - RD Nitra

Kamenné ploty - RD Nitra

Dodávka obkladového kamene Antique Cream Strips pro kamenné ploty RD v Nitře. Čistě přírodní obkladové pásky světle béžového odstínu pórovitého vápence v kombinaci výšek řad 5 + 10 + 15 + 20 + 30 cm na převazbu v setu. Pórovitý vápenec, štípaný, postaršený.
DetailKamenný obklad do kuchyně - RD Hradec Králové

Kamenný obklad do kuchyně - RD Hradec Králové

Kompletní rekonstrukce kuchyně v rodinném domě v Hradci Králové za použití kamenného obkladu. Jedná se o kamenné pásky Natural Cream Strips, které byly instalovány ve spárořezu 5 cm vysokých průběžných řad. Přírodně sekaný hrubý povrch, dále neopracovaný.
DetailPřírodní obkladový kámen

Přírodní obkladový kámen

Přírodní obkladový kámen a přírodní kámen dlažba pro prostory koupelny, schodiště a chodby vily v moderním stylu. Přírodní obkladový kámen, vápenec s množstvím krystalů, v kombinaci dvou povrchových úprav doplňující prostory této moderní vily.
DetailObklady na WC a sprchové kouty

Obklady na WC a sprchové kouty

Dodávka a realizace kamenných obkladů a dlažeb do sprchových koutů a na WC rodinného domu v Berouně. Jedná se o pravý přírodní kámen, pórovitý sedimentární vápenec, jehož póry byly již z výroby zaplněny. Přírodní kámen je v matné povrchové úpravě, která se dobře udržuje.
DetailObklady do ložnice - Praha

Obklady do ložnice - Praha

Naší společností provedená realizace kamenného interiérového obkladu z kamenných pásků Antique Cream Strips ve volných délkách, průběžných výškách řad 5 cm, tloušťky cca. 2,1 cm, v krémovém béžovém odstínu. Povrch přírodně sekaný s dodatečným postaršením.
DetailVelkoformátová dlažba

Velkoformátová dlažba

Námi provedená realizace dlažeb z pravého přírodního kamene za použití otevřeně pórovitého sedimentárního vápence v nevšední povrchové úpravě, příjemného hřejivého béžového odstínu, ve velkoformátu 91,5x61 cm tloušťky kamenné deskoviny 1,2 cm.
DetailVenkovní dlažba na terasu - RD Beroun

Venkovní dlažba na terasu - RD Beroun

Kompletní návrh a realizace terasy včetně květináčů rodinného domu v Berouně za použití vápencových pórovitých dlažeb z pravého přírodního kamene jemně béžového odstínu a kamenných obkladových pásků tvořících obklad soklu a schodů v béžovém a hnědém odstínu.
DetailKoupelnové obklady a dlažby

Koupelnové obklady a dlažby

Realizace obkladů a dlažeb z pravého přírodního kamene v prostoru koupelny novostavby rodinného domu v Berouně. Jedná se o pórovitý vápenec světle béžového odstínu, jehož póry byly zaplněny, v povrchové úpravě mat, v tloušťce 1,2 cm kamenné deskoviny.
DetailKamenné obklady a dlažby - RD Beroun

Kamenné obklady a dlažby - RD Beroun

Realizace kamenných obkladů v prostoru kuchyně a obýváku RD v Berouně. Při této realizaci byl majitelkou RD vybrán zdobný pórovitý vápenec světle béžového odstínu různých povrchových úprav. Celá koncepce vychází z designu interiérů USA či Velké Británie.
DetailKamenný obklad zimní zahrady - RD Hradec Králové

Kamenný obklad zimní zahrady - RD Hradec Králové

Realizace kamenného obkladu interiérové zdi v zimní zahradě rodinného domu v Hradci Králové za použití kamenných pásků skládaných na převazbu v kombinaci výšeky řad 5 + 10 + 15 + 20 + 30 cm, v příjemně hřejivém béžovém odstínu postaršené povrchové úpravy.
DetailKamenná dlažba

Kamenná dlažba

Kamenná dlažba vhodná pro interiérové prostory církevních objektů, v tomto případě kostela. Jedná se o pravý přírodní kámen, krystalický vápenec, v protiskluzné povrchové úpravě, který svou barvou a praktičností skvěle doplňuje prostory této majestátní církevní stavby.
DetailDlažba do chodby

Dlažba do chodby

Dlažba do chodby pro luxusní apartmá v americkém stylu. Tyto dlažby do chodby jsou z pravého přírodního kamene, krystalického vápence, v jemném šedém odstínu leštěné povrchové úpravy. Lesk daných chodbových dlažeb vhodně doplňuje toto luxusní apartmá.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.