Rekonstrukce koupelny - RD Jírny

Kompletní návrh, dodávka materiálu a rekonstrukce koupelny RD Praha - Jírny. Jedná se o obklady a dlažby z pravého přírodního kamene, sedimentárního vápence, který je tvořen velkým obsahem fosilií a krystalů. Povrch nepórovitý, formát 60x60 cm, odstín béžový.

Uvedené fotografie zachycují obklady a dlažby do koupelny, které byly součástí námi provedené rekonstrukce koupelny pro majitele rodinného domu v Praze – Jírny. Na tuto stavbu byly dodány nejen štípané obkladové pásky z pravého přírodního kamene za účelem obkladu schodiště, ale i kamenné obklady a dlažby naší kolekce béžového přírodního kamene formátu 60 x 60 cm v tloušťce 1,5 a 2 cm pro vstup, chodbu a velkoformátové obklady do koupelny tohoto RD.

Co se týká kamennných obkladů a dlažeb vyobrazených na fotografiích, jedná se o pravý přírodní kámen, sedimentární krystalický vápenec s velkým množství fosilií, které utvářely tento přírodní kámen po miliony let. Jde o moderní koupelnové obklady a koupelnové dlažby, jejichž design se vyznačuje zajímavým prohloubeným povrchem, který z přírodního kamene "vytahuje barvy" a zároveň vytváří matnou povrchovou strukturu.

S pokládkou dlažeb souviselo i nařezání soklů výšky 6 cm, dále obložení vany, zhotovení niky se ztraceným osvětlením, které bylo vytvořeno pomocí LED pásků. Došlo i na kamenické práce a vypracování kamenických rohů. Od počátku tohoto projektu jsme navrhli a dodali komplet interiér, včetně vytvoření stěrky v kuchyni, v koupelně, na WC a ve sklepě RD, který bude sloužit jako vinný sklípek. Předmětem dodávky byly i zařizovací předměty jako např. umyvadla, vana, WC a mnoho dalšího. Investorem skvěle slazený interiér doplnily i tapety a plynový krb na dálkové ovládání, který jsme taktéž instalovali. Navrhovali jsme i nábytek a podíleli se na všech ostatních činnostech s kompletní rekonstrukcí interiéru souvisejících.

Chtěli bychom velmi poděkovat majiteli této nemovitosti, který nám již podruhé dal důvěru při spolupráci s naší společností.

Líbí se vám naše obklady koupelen a chtěli byste je použít pro Váš projekt?

Nechte nám na sebe kontakt a jsme Vám k službám...

 

Jsme zde kdykoli pro Vás. ▶▶▶ Kontaktujte nás ... ✉ ✍ ✆

Jak na projekt

Dozvědět se více

Zde naleznete postup od výběru kamene až po finální realizaci.

Navštivte náš showroom a vše Vám rádi představíme. Nebo nás jen kontaktujte a rádi za Vámi nezávazně kamkoli přijedeme i se vzorky. Vyslechneme si vaše přání a navrhneme řešení pro Váš projekt.

 

Postaráme se o realizaci k vaší plné spokojenosti. Na Vás bude už jen užívat si nový domov!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.