Rustikalní dlažba JLB-T

Rustikální dlažba v béžovém odstínu pro historické interiéry a exteriéry nebo domy v britsko-americkém či francouzském stylu

Rustikální dlažba v béžovém odstínu s anticky postaršenou povrchovou úpravou a mírně oštípanou, jemně zakulacenou, hranou. Lze použít jako dlažbu či obklad jak v interiéru tak v exteriéru. Jedná se o pravý přírodní kámen, první třídu kvality kamene.

Tato rustikální dlažba se používá zejména v historických budovách a jiných objektech, kde jsou vyžadovány dobové, stylové nebo originální podlahy z pravého přírodního kamene. Tato rustikální dlažba je vhodná do objektů památkově chráněných, historických, historizujících interiérů a exteriérů, chodeb činžovních domů, na rustikální schodiště, podesty a na jiná místa Vašich historických či rustikálních projektů.

Rustikální dlažba lze použít ale i do moderních projektů a nadčasových moderních realizací, kde může buďto vytvářet kontrast k ostatním použitým materiálům nebo je zajímavě doplňovat, tak jako např. u domů v americkém stylu či britském stylu.

Kontaktujte nás pro svůj projekt a zašleme Vám rádi více informací přesně pro Vás...

Jak na projekt

Dozvědět se více

Zde naleznete postup od výběru kamene až po finální realizaci.

Navštivte náš showroom a vše Vám rádi představíme. Nebo nás jen kontaktujte a rádi za Vámi nezávazně kamkoli přijedeme i se vzorky. Vyslechneme si vaše přání a navrhneme řešení pro Váš projekt.

 

Postaráme se o realizaci k vaší plné spokojenosti. Na Vás bude už jen užívat si nový domov!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.