Rustikální obklad Antique Black Strips

Rustikální obklad v šedočerném odstínu pro historické interiéry, rustikální exteriéry, fasády a obklady venkovních zdí

Rustikální obklad v šedo-černém odstínu s anticky postaršenou povrchovou úpravou a mírně oštípanou, jemně zakulacenou hranou. Lze použít jako obklad jak v interiéru tak v exteriéru.

 

Jedná se o pravý přírodní kámen první třídy kvality, vysoce krystalický vápenec, a sice o obkladové historicky postaršené pásky ve volných délkách, tloušťky cca. 2,1 cm a výšce řad 5 cm, 10 cm, 15 cm, 20 cm, 30 cm nebo jejich jakoukoliv kombinaci v zákazníkem zvoleném určitém procentuálním poměru. 

 

Tyto rustikální obkladové pásky jsou určeny zejména pro historické budovy a jiné prostory, kde jsou vyžadovány dobové, stylové nebo originální obklady z pravého přírodního kamene. Tento historický obklad je dále vhodný do objektů památkově chráněných, historických, pro historizující interiérů a exteriéry, zdi chodeb činžovních domů, na zdi historických schodišť, podest a na jiná místa Vašich historických či rustikálních projektů.

 

Tento rustikální obklad lze použít ale i do moderních projektů a nadčasových moderních realizací, kde může být použit buďto kontrastně k ostatním aplikovaným materiálům nebo kde je bude skvěle doplňovat, tak jako to můžete vidět na přiložených fotografiích, kde tento antický soklový obklad doplňuje moderní bílou fasádu.

 

Co se týká pokládky a finálního vzhledu, lze tento rustikální kamenný obklad lepit buďto v průběžných horizontálních řadách nebo řady různých výšek mezi sebou kombinovat. Nejhistoričtějšího dojmu lze dosáhnout skladbou ve formě SET, což je kombinace výšek řad 5 + 10 + 15 + 20 + 30 cm lepených na horizontální i vertikální převazbu.

 

Kontaktujte nás pro více informací na míru Vašemu projektu...

Jak na projekt

Dozvědět se více

Zde naleznete postup od výběru kamene až po finální realizaci.

Navštivte náš showroom a vše Vám rádi představíme. Nebo nás jen kontaktujte a rádi za Vámi nezávazně kamkoli přijedeme i se vzorky. Vyslechneme si vaše přání a navrhneme řešení pro Váš projekt.

 

Postaráme se o realizaci k vaší plné spokojenosti. Na Vás bude už jen užívat si nový domov!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.