Velkoformátová dlažba

Námi provedená realizace dlažeb z pravého přírodního kamene za použití otevřeně pórovitého sedimentárního vápence v nevšední povrchové úpravě, příjemného hřejivého béžového odstínu, ve velkoformátu 91,5x61 cm tloušťky kamenné deskoviny 1,2 cm.

V roce 2016 jsme navrhli a položili velkoformátové dlažby z přírodního kamene v kuchyni soukromého bytu ve Strakonicích v jižních Čechách.


Na fotografiích této realizace si lze všimnout, že i velkoformátová dlažba obsahující póry, a to celoplošně nepřespárovaná, lze pokládat v interiérech na podlahy i v takových prostorách jkao je např. kuchyně. Pórovitá velkoformátová dlažba instalovaná na podlahách v interiérech je sice maličko náročnější na údržbu, ale z tohoto kamene díky otevřené pórovitosti vyniká opravdová krása speciálně upraveného kamenné povrchu, přiznané struktury, hlubokých přírodních odstínů a krásných přírodních barev.

Další zvláštností u této realizace je výběr formátu. Do malých prostor kuchyně tohoto soukromého bytu byl zvolen velkoformát 91,5x61 cm, což je důkazem, že velkoformátová dlažba do interiéru lze pokládat i do malometrážních prostorů. Dalším příjemných faktem je, že i takto velký formát lze dodat naší společností v tloušťce pouze 1,2 cm, s ostře řezanou hranou, v příjemném hřejivém béžovém odstínu.


Pokud přemýšlíte o přírodním materiálu pro Vaši podlahovou plochu, co ani po letech nebude působit uměle a mimo módní trend, pak určitě zvolte tento typ kamenných velkoformátových dlažeb. Každý den, a to i po letech, budou přispívat k příjemné atmosféře Vašeho domova.

 

Tuto dlažbu z pravého přírodního kamene s velkým množstvím velmi zdobných krystalických výkvětů a přiznanými přírodními póry, můžete buďto přespárovat a nebo naopak nechat její póry přiznané, jak je příroda po miliony let tvořila.

Klasicky dodávanými formáty je formát 40,6×40,6 cm; 61×40,6 cm; 30,5x30,5 cm, 61×30,5 cm; 30,5x30,5 cm, 20,3×20,3 cm; 40,6×20,3 cm; 61×61 cm; 61×91,5 cm nebo speciální skladby a kombinace různých formátů a vzorů.

 

Líbí se Vám tato realizace z přírodního kamene v této povrchové úpravě za použití velkoformátové dlažby do interiéru? Nebo Vás zajímá velkoformátová dlažba do koupelny či velkoformátová venkovní dlažba? Chtěli byste zjistit jak položit velkoformátovou dlažbu? Rádi Vám se vším pomůžeme a zašleme Vám více informací na míru přesně pro Váš projekt podle Vašich požadavků...

Jsme zde kdykoli pro Vás. ▶▶▶ Kontaktujte nás ... ✉ ✍ ✆

Jak na projekt

Dozvědět se více

Zde naleznete postup od výběru kamene až po finální realizaci.

Navštivte náš showroom a vše Vám rádi představíme. Nebo nás jen kontaktujte a rádi za Vámi nezávazně kamkoli přijedeme i se vzorky. Vyslechneme si vaše přání a navrhneme řešení pro Váš projekt.

 

Postaráme se o realizaci k vaší plné spokojenosti. Na Vás bude už jen užívat si nový domov!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.